تداوم کاهش قیمت سایپایی‌ها در بازار

قیمت خودروهای اقتصادی در مسیر کاهش

کدخبر: ۵۷۱۲۹۴
اقتصادنیوز؛ کاهش نرخ دلار موجب شد تا امروز هم سایپایی‌ها در کنار پرطرفدارهای ایران خودرو با افت در بازار قیمت‌گذاری شوند.
قیمت خودروهای اقتصادی در مسیر کاهش

به گزارش اقتصادنیوز؛ رصد بازار نشان می دهد امروز و در میان محصولات سایپا «شاهین» با افت 13 میلیونی بیشترین کاهش قیمت را داشت و «کوییکR » هم افت 6 میلیونی را تجربه کرد.

براساس ارزیابی بازار امروز محصولات ایران خودرو افت یک تا 13 میلیون در بازار داشتند و در کنار «شاهین» خودروهای اقتصادی هم امروز به روند کاهش قیمت خود ادامه دادند. کاهش نرخ دلار یکی از دلایلی است که فعالان بازار خودرو افت قیمت را به آن نسبت داده و معتقدند علاوه بر نرخ دلار طرح‌های پیش فروش خودرو هم بر کاهشی شدن قیمت خودرو در بازار اثرگذار بوده است.

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

قیمت «شاهین» امروز در بازار 645 میلیون تومان شد و افت قیمت 13 میلیونی داشت. از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان خانواده کوییک امروز «کوییک‌R» در بازار 396 میلیون تومان شد و افت 6 میلیونی داشت و «کوییک معمولی» هم در بازار 385 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افتی 5 میلیونی را ثبت کرد. اما خانواده تیبا هم امروز بدون تغییر راهی بازار شدند. براساس ارزیابی بازار امروز «تیبا صندوقدار» در بازار 381 میلیونی قیمت گذاری شد و افتی 3 میلیونی را تجربه کرد، «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 380 میلیون تومان دست به دست شد 4 میلیون تومان کاهش قیمت داشت. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم در بازار 375 میلیون تومان قیمت‌ خورد و افت قیمت 5 میلیونی را ثبت کرد.

سایپا اقتصاد 13

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی