رصد بازار خودروهای داخلی

«کوییک دنده‌ایS» ارزان شد/ سراشیبی قیمت ها در بازار + جدول قیمت

کدخبر: ۶۴۶۳۰۲
اقتصادنیوز : پرونده قیمت خودروهای داخلی در دومین روز هفته جاری هم با افت بسته شد و با این شرایط اکثر محصولات ایران خودرو و سایپا کاهش قیمت داشتند.
«کوییک دنده‌ایS» ارزان شد/ سراشیبی قیمت ها در بازار + جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ بررسی بازار خودروهای داخلی نشان می‌دهد در کنار افت قیمت برخی از پرطرفدارهای داخلی شاهد تثبت قیمت برخی دیگر در بازار بودیم. فعالان بازار خودرو معتقدند  تداوم روند کاهشی نرخ دلار در بازار، افت قیمت پرطرفدارهای داخلی را به همراه داشته است. از سوی دیگر برخی از فعالان بازار خودرو به این نکته اشاره می‌کنند که برخی از خریداران با کاهش قیمت دلار به امید کاهشی شدن قیمت خودرو دست از خرید کشیده‌اند، که این امر هم بر قیمت خودروهای داخلی اثرگذار بوده است.  

بررسی بازار نشان می‌دهد بیشترین کاهش قیمت امروز به «کوییک دنده‌ایS» رسید و این خودرو در بازار افتی 11 میلیونی را ثبت کرد و پس از آن دو خودرو «هایماS7» و «دنا پلاس توربو اتومات» دربازار با افت 10 میلیونی قیمت‌گذاری شدند.

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز در بازار «دنا پلاس توربو اتومات» یک میلیارد و 30 میلیون تومان قیمت خورد و نسبت به روز هفته گذشته افتی 10 میلیون تومانی داشت. با بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو207 پانوراما اتوماتیک» هم بدون تغییر در بازار 910 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. از سوی دیگر «هایما S7» هم در بازار یک میلیارد و 670 میلیون قیمت گذاری شد و افتی 10 میلیونی را ثبت کرد. از سوی دیگر در میان ایران خودرویی‌ها «تارا V2 اتومات» امروز 980 میلیون تومان قیمت گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم 630 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و افت 3 میلیونی داشت. از سوی دیگر، در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «پژو پارسLX» هم در بازار با افت پنج میلیونی850 میلیون قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت.

اقتصااااد 23

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 745 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 454 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افتی سه میلیون تومانی را ثبت کرد و «کوییک دنده‌ایS» هم با کاهش 11 میلیونی در بازار 429 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر، ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز 443 میلیون تومان قیمت‌ خورد و کاهش یک میلیون تومانی در بازار داشت. «اطلس» خودرو جدید سایپا هم در بازار امروز 583 میلیون تومان قیمت‌گذاری کاهشی 2 میلیونی شد.

اقتصاد 23

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی