بایدن: از صحبت کردن درباره ترامپ خسته شده‌ام

کدخبر: 393593
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور آمریکا در جریان یکی از برنامه‌های شبکه سی‌ان‌ان تاکید کرد که از صحبت کردن درباره دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق کشورش خسته شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در واکنش به سوالی درباره تبرئه شدن دونالد ترامپ توسط سنا در جریان دومین محاکمه استیضاحش گفت: در چهار سال گذشته تمامی اخبار درباره ترامپ بودند. می‌خواهم مطمئن شوم که در چهار سال آینده تمامی اخبار درباره مردم آمریکا باشند. من از صحبت کردن درباره ترامپ خسته شده‌ام.

بر اساس گزارش پایگاه خبری هیل، بایدن پیشتر از اشاره مستقیم به نامه ترامپ که برایش در کاخ سفید گذاشته بود، اجتناب کرده و در یک جا از این برنامه به نام ترامپ با عنوان "مرد قبلی" اشاره کرد. بایدن و معاونین ارشدش عموما تلاش کرده‌اند تا در اظهارت عمومی به نام ترامپ اشاره نکنند و در عوض به طور کلی به دولت قبلی اشاره می‌کنند.

اما بایدن گهگاه از نحوه مدیریت ترامپ در زمینه پاندمی کرونا استفاده کرده تا از لغزش‌های دولت خود در برنامه ملی واکسیناسیون دفاع کند.

بایدن در این برنامه سی‌ان‌ان گفت: من در شرایطی زمام امور را به دست گرفتم که افراد کافی برای انجام واکسن‌ها وجود ندارد و رهنون‌های فدرال اندکی درباره چگونگی طبقه‌بندی افراد برای تزریق واکسن وجود دارد.

در یک جا از این برنامه بایدن به اشتباه گفت زمانی که وی وارد کاخ سفید شد، واکسنی وجود نداشت.

ترامپ از زمان خروج از کاخ سفید به ندرت در ملاء عام دیده شده و از استفاده از رسانه‌های اجتماعی نیز منع شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما