برگزاری نماز جمعه در همه شهرهای این استان

کدخبر: 398807
گروه استان‌ها- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: فریضه نماز جمعه فردا در همه شهرهای اردبیل اقامه می‌شود.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام ناصر نصیری اظهار داشت: طبق تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و وضعیت آبی استان اردبیل، فردا فریضه نماز جمعه در اردبیل با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و عمل به اصول و موازین بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی افزود: از مومنان نمازگزار روز جمعهدرخواست می‌شود، دستورات بهداشتی را به دقت رعایت کرده، حتماً در منزل خود وضو بگیرند و ضمن استفاده از ماسک و دست‌کش، از سجاده و مهر شخصی و کیسه‌های کفش یک‌بار مصرف استفاده کنند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل بیان کرد: خوشبختانه در سایه تلاش‌ها و همکاری‌ها هم‌اکنون زمینه برگزاری نماز جمعه در تمامی مناطق استان میسر شده اما برای جلوگیری از به خطر افتادن افراد پرخطر انتظار داریم از آوردن کودکان و افراد سالمند و پیر برای به‌جاآوردن فریضه نماز جمعه خودداری شود.

نصیری تصریح کرد: میدواریم با ادامه همکاری مردم به خصوص در آستانه تعطیلات نوروز کاهش شیوع کرونا ادامه‌دار باشد و بتوانیم به یک وضعیت باثبات و پایدار برسیم که این موضوع در حال حاضر بیش از هر مسئله دیگری برای ما حائز اهمیت است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما