سفر به دو شهر گیلان ممنوع شد

کدخبر: 399615
اقتصادنیوز : [سفر به دو شهر گیلان ممنوع شد] معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: شهرهای رودسر و رودبار در گیلان در وضعیت نارنجی قرار دارند و از این رو سفر به این شهرها ممنوع است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، آبتین حیدرزاده در جمع خبرنگاران با بیان اینکه براساس اعلام ستاد مدیریت و مقابله با کرونای کشور، سفر به شهرهای نارنجی ممنوع است، گفت: شهرهای رودسر و رودبار در گیلان در وضعیت نارنجی قرار دارند و از این رو سفر به این شهرها ممنوع است.

وی تصریح کرد: ورود و خروج به این دو شهر که در وضعیت نارنجی کرونایی به سر می‌برند ممنوع است.

در اکوایران ببینید: ۹ شهر در خط قرمز کرونا

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۶۱ بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری شدند، افزود: مجموع بیماران کرونایی به بیش از ۲۸۰ نفر رسیده است.

حیدرزاده تاکید کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظیر رعایت فاصله فیزیکی، استفاده مداوم از ماسک، شستشوی مکرر دست‌ها و عدم حضور در محیط‌های شلوغ از مهمترین راهبردهای کنترل ویروس کرونا است.

وی با اشاره به درپیش بودن ایام نوروز و برگزاری دورهمی ها افزود: در صورتی که حساسیت مردم به رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی کاهش یابد، قطعا آمار بیماران بیشتر خواهد شد.

 

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۱۵ آذر

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۱۵ آذر در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است:…

از دست ندهید
بلیط هواپیما