تاکید استاندار تهران بر تامین برق بیمارستان ها در شرایط کرونا

کدخبر: 416362
اقتصادنیوز :‌استاندار تهران با اشاره به شرایط خاص استان تهران بر تامین برق بیمارستان ها برای دستگاه اکسیژن ساز در شرایط کرونا تاکید کرد و گفت: باید تدوین طرح پدافند غیرعامل استان تهران تسریع شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازایسنا،  انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای پدافند غیرعامل گفت: در استان تهران میزان جمعیت رأی دهنده با ۱۳ استان برابری می‌کند و سرریز همه ناهنجاری ها را در تهران داریم، حضور یک و نیم میلیون اتباع و افزایش سالانه ۲۰۰ هزار نفر به جمعیت استان به سبب مهاجرت، شرایط تهران را خاص و ویژه کرده؛ از اینرو نگاه به مسائل استان باید همه جانبه باشد.

وی با اشاره به لزوم تامین برق ادامه داد: در شرایط کرونا هزینه تامین برق بیمارستان ها برای دستگاه اکسیژن ساز ضروری است و باید همه تدبیر و کمک کنیم تا مسئله مدیریت شوند.

استاندار تهران با اشاره به اینکه تامین برق در ایام پیش رو اهمیت زیادی دارد، تصریح کرد: فعالیت رمز ارزها تا پایان شهریور تعطیل می شود که بیشتر آنها در استان تهران فعال هستند، همچنین در زمینه صنعت هم نیازمند تدابیر خاصی هستیم.

وی ادامه داد: پدافند غیر عامل اهمیت خاصی پیدا کرده و هر کشوری که به آن نپردازد غفلت جبران‌ناپذیر و نابخشودنی است چراکه پدافند غیرعامل در ابعاد مختلف اعم از خنثی کردن توطئه بیگانگان و هم در تامین امنیت و رضایت‌مندی افراد جامعه نقش موثری دارد. تقویت همه ابعاد پدافند غیرعامل به صورت جامع، علمی و تخصصی ضروری است که این مهم در استان تهران مورد توجه می باشد.

محسنی بندپی تاکید کرد: طرح جامع پدافند غیرعامل استان تهران در زمینه انتخاب مشاور متخصص با موانعی همراه بود که اکنون این آمادگی وجود دارد تا این طرح تهیه و به سرانجام برسد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما