تصویری عجیب از کمند امیر سلیمانی درخواب! + عکس

کدخبر: 429396
اقتصاد نیوز : کمند امیرسلیمانی نوشت: در حال خوندن متن سکانس بعد بودم که فکر کنم چند دقیقه ای ارتباطم با جهان قطع شد و دوستان هم بیکار نموندن و ازم عکس گرفتن.

 

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از رکنا، کمند امیرسلیمانی این عکس را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:

در حال خوندن متن سکانس بعد بودم که فکر کنم چند دقیقه ای ارتباطم با جهان قطع شد و دوستان هم بیکار نموندن و ازم عکس گرفتن.

کار کردن تو شرایط پر خطر کرونا بدون ماسک و پوشیدن لباس و کلاه گربه تو هوای داغ تابستون توی فضای سر بسته فقط یه انرژی خاص میخواد که فقط عشق به بچه ها بهمون این انرژی رو میده. همین که صدای گرمشون رو میشنویم که اگه دو قسمت نباشیم پیغام میذارن و سراغمون رو میگیرن خودش دنیای انرژیه. به بهانه این عکس اول خواستم از همه گروه کلبه عموپورنگ تشکر کنم که تو روزایی که هیچ دلیلی برای شاد بودن نیست همه تلاششون رو میکنن تا بچه ها که فرشته های روی زمین هستند رو شاد کنن و تشکر ویژه تر از بینندگانی که با لطف و محبتشون ما رو از خودشون میدونن و هر روز پذیرای ما تو خونه هاشون هستن.

یه گروه هم هستن که کلا با همه چیز و همه کس دشمنی دارن و همیشه ناراحتن که الان با اونا کاری ندارم. بقیه رو از ته دل دوست دارم و آرزوم سلامتی شادی و آرامش همه مردم کشورمه.

کمند امیرسلیمانی

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما