اسامی پذیرفته‌شدگان دانشگاه امام صادق(ع) اعلام شد

کدخبر: 447093
اقتصادنیوز :‌اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) درآزمون سراسری سال 1400 اعلام شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال 1400 اعلام شد.

با توجه به اینکه ثبت‌نام از افراد پذیرفته شده به صورت مجازی انجام می‌شود، لذا پذیرفته‌شدگان لازم است به منظور اطلاع از زمان و نحوه ثبت‌نام به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه امام صادق(ع) واحد برادران به نشانی isu.ac.ir و واحد خواهران به نشانی isuw.ac.ir مراجعه کنند. عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان به سامانه ثبت‌نام مؤسسه در زمان مقرر، به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

آن‌ دسته از متقاضیانی که در مرحله اعلام نتایج نهایی رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال 1400 در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی قرار گرفته‌اند و هم اکنون نیز در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) قرار دارند، می‌بایست از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت‌نام و به تحصیل بپردازند و ثبت‌نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.

 متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان قرار نگرفته‌اند درصورت داشتن هر گونه سؤال و یا اعتراض باید موضوع را از طریق دانشگاه امام صادق(ع) پیگیری کنند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته‌ شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) درآزمون سراسری سال 1400 کلیک کنید: 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما