کاهش ۳ تا ۵ درجه‌ای دما در ۲۰ استان

کدخبر: 452550
امروز کاهش نسبی دما در ۲۰ استان کشور انتظار می‌رود و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف رخ می‌دهد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شنبه در سواحل دریای خزر و خراسان شمالی بارش پراکنده رخ می‌دهد و در دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین، البرز، تهران و غرب سمنان، استان‌های مرکزی، قم، غرب اصفهان، شرق لرستان، خوزستان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، بوشهر، غرب یزد، کرمان، هرمزگان، خراسان جنوبی، جنوب خراسان رضوی و شمال سیستان و بلوچستان بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. در این روز کاهش نسبی دما در حدود ۳ تا ۵ درجه در این مناطق انتظار می‌رود و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف رخ می‌دهد.

یکشنبه در دامنه‌های جنوبی البرز و استان‌های واقع در غرب و مرکز کشور بارش کاهش می‌یابد و در جنوب غرب، جنوب و جنوب شرق کشور بارش ادامه خواهد داشت. در این روز جزایر واقع در خلیج فارس نیز افزایش ابر گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد.

دوشنبه بارش در جنوب غرب کاهش یافته و در استان‌های فارس، شرق چهار محال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد، جنوب اصفهان، کرمان، هرمزگان و خراسان جنوبی رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

سه‌شنبه در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد پدیده حاکم است و در ارتفاعات کرمان و هرمزگان ابرناکی و بارش پراکنده رخ می‌دهد.

چهارشنبه جوی پایدار در کل کشور استقرار خواهد داشت و در اواخر وقت با نفوذ جریان‌های شمالی روی غرب دریای خزر، بارش در اردبیل و گیلان آغاز می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما