ترامپ: به نامزدی در انتخابات ۲۰۲۴ فکر می کنم

کدخبر: 453362
رئیس جمهور سابق آمریکا باز هم از اعلام تصمیم نهایی خود برای شرکت در انتخابات ۲۰۲۴ طفره رفت و گفت: مسلماً به این موضوع (نامزدی در انتخابات) فکر می کنم؛ تا ببینم چه پیش می آید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در ادامه عادتی که در بلاتکلیف گذاشتن دیگران دارد، باز هم از گفتن اینکه دقیقاً قصد دارد در انتخابات ۲۰۲۴ چه کار کند، طفره رفت اما در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: مسلماً به این موضوع (نامزدی در انتخابات) فکر می کنم؛ تا ببینم چه پیش می آید.

البته او افزود: فکر می کنم خیلی ها از این تصمیم خوشحال شوند و شاید هم نظرم را بعد از برگزاری انتخابات میان دوره ای کنگره در سال ۲۰۲۲ اعلام کردم. به گمانم این تاریخ مناسبی باشد.

انتظار می رود نتایج انتخابات میان دوره ای کنگره، ورق را به نفع جمهوریخواهان برگرداند و با این اوصاف، بعضی ها حتی گمانه زنی ها درباره پیروزی ترامپ در ۲۰۲۴ را جدی می گیرند.

پیشتر پایگاه خبری هیل در گزارشی به این مطلب پرداخته بود که حدود ۶۳ درصد جمهوریخواهان بر این باورند که دونالد ترامپ باید رهبر حزب جمهوریخواه باشد و ۳۷ درصد نیز می‌گویند او نباید رهبر این حزب باشد.

همچنین گفته می شود که در حزب جمهوریخواه درخصوص اینکه آیا ترامپ گزینه مناسبی برای نمایندگی از آنها در انتخابات ۲۰۲۴ است، دودستگی وجود دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما