تذکر شفاهی یک نماینده خطاب به وزیر کشور

کدخبر: 453370
نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه رسیدگی به این روستا مصوب شده است و لازم است هر چه سریع تر این بودجه اختصاص یابد و دستگاه‌ های نظارتی نیز باید به این مشکل توجه کنند که چرا به این مساله رسیدگی نمی‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی از وزیر کشور درخواست کرد تا بازرس ویژه برای رسیدگی به مشکلات روستائیان شهرستان تعیین کند.

مهرداد گودرزوند چگینی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر کشور گفت: روستای خرشک رودبار به دلیل رانش زمین و ریزش دچار معضل شده و خانوارهای این روستا در وضعیت منامناسب زندگی قرار دارند و این روزها هم به دلیل طغیان رودخانه زندگی آنها کاملا بر هم خورده است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی افزود: بودجه رسیدگی به این روستا مصوب شده است و لازم است هر چه سریع تر این بودجه اختصاص یابد و دستگاه‌ های نظارتی نیز باید به این مشکل توجه کنند که چرا به این مساله رسیدگی نمی‌شود و وزیر کشور نیز بازرس ویژه‌ای برای این روستا مامور کند تا مشخص شود علت عدم رسیدگی به مشکلات روستاییان چیست.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: قیمت طلا و نقره در معاملات دیروز روندی کاهشی داشت. با این حال بیت‌کوین توانست با تغییر مسیر به لاین صعود…

از دست ندهید
بلیط هواپیما