پیام مهم انتصاب علی لاریجانی در شورای عالی انقلاب فرهنگی/ او مورد اعتماد رهبر انقلاب است

کدخبر: ۴۵۵۱۳۱
سید حسین نقوی حسینی گفت: من باور دارم آقای لاریجانی قصد ترک سیاست ندارد و محکم در صحنه سیاسی حضور خواهد داشت و به نقش‌آفرینی می‌پردازد
پیام مهم انتصاب علی لاریجانی در شورای عالی انقلاب فرهنگی/ او مورد اعتماد رهبر انقلاب است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سایت فردا، روز گذشته رهبر انقلاب اعضای جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی را مشخص کردند که در آن میان نام علی لاریجانی هم به چشم می‌خورد. این انتصاب در حالی است که در چند وقت اخیر خاصه باتوجه به کناره‌گیری لاریجانی از مسئولیت پیگیری امور ایران و چین و نیز ردصلاحیتش در انتخابات ریاست‌جمهوری چنین برداشت می‌شد که شاید علی لاریجانی برای همیشه در عرصه سیاسی حضور نخواهد داشت اما انتصاب اخیر این تحلیل را قدری متفاوت کرد.

سید حسین نقوی حسینی، نماینده پیشین مجلس و فعال و تحلیلگر سیاسی، درباره انتصاب علی لاریجانی به عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: «در ابتدا لازم می‌دانم به اعضای جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی به ویژه دکتر علی لاریجانی تبریک بگوییم؛ اویی که سه دوره ریاست مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت و پیش از آن نیز در مسئولیت‌های مهمی حاضر بود. از طرفی از رهبر فرزانه انقلاب نیز تشکر می‌کنم که همواره سعی کرده‌اند به نیروهایی که در مسیر 40ساله انقلاب خدمتی کرده‌اند، توجه داشته باشند. واقعیت این است که رهبر انقلاب هیچگاه تحت تأثیر حواشی قرار نمی‌گیرند و با چنین روحیه و کرداری اینک آقای لاریجانی که به هر حال در سال‌های فعالیت طولانی‌اش خدمات زیادی کرده است از سوی رهبر انقلاب به عضویت شورای عالی انقلاب فرهنگی درآمد».

آخرین اتفاق از آینده سیاسی علی لاریجانی/ کسی نمی تواند انکار کند که او یک رجل سیاسی است

او ادامه داد: «هیچکس حتی مخالفان آقای لاریجانی نمی‌توانند انکار کنند که او یک رجل سیاسی به معنای دقیق کلمه است و اگر از هر نظر ویژگی‌های رجل سیاسی را داراست؛ به همین دلیل هم هست که او هنوز مورد اعتماد رهبر انقلاب است و برای عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب می‌شود. انتصاب اخیر نشان می‌دهد، رهبر انقلاب هنوز به آقای لاریجانی اعتماد دارند».

این فعال سیاسی درباره آینده سیاسی علی لاریجانی گفت: «من باور دارم آقای لاریجانی قصد ترک سیاست ندارد و محکم در صحنه سیاسی حضور خواهد داشت و به نقش‌آفرینی می‌پردازد».

نقوی حسینی در پایان گفت: «حتما انتصاب اخیر هجمه‌ها را از روی آقای لاریجانی کم می‌کند زیرا او منصوب رهبر انقلاب است و حضرت آقا هم با هیچکس تعارف ندارد و اگر آقای لاریجانی مورد اعتماد ایشان نبود، حتما در تعارف یا رودربایستی او را منصوب نمی‌کردند. انتصاب اخیر پیام روشنی دارد؛ آنکه آقای لاریجانی هنوز در زمره نیروهای خدوم انقلاب اسلامی است».

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید