راز زن قاتل در فسا برملا شد

کدخبر: 473057
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان فسا در استان فارس خبر دادند که کارآگاهان به همسر یک مقتول مشکوک شدند و بلافاصله وی را دستگیر کردند. هرچند در ابتدا این زن قتل همسرش را انکار می‌کرد، اما بعد از مواجهه‌اش با مستندات پلیس به قتل همسرش اعتراف کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فرمانده انتظامی شهرستان فسا در استان فارس اعلام کرد که با هوشیاری کارآگاهان، پرده از راز یک قتل کنار رفت و راز زن قاتل بر ملا شد.

سرهنگ محمدهاشم قسام دوشنبه 11 بهمن اعلام کرد: زن میانسالی روز جمعه 8 بهمن با مراجعه به پلیس اعلام کرد که همسر 53 ساله‌اش از یک روز قبل مفقود شده است.

پلیس فارس گزارش داد، قسام با بیان اینکه زن یاد شده تقاضای رسیدگی به موضوع را مطرح کرد، گفت: بعد از تحقیقات میدانی مشخص شد که گزارشی مبنی بر کشف جسد فرد مفقود شده، به پلیس اعلام شده است، موضوع با حساسیت ویژه‌ای تحت بررسی قرار گرفت.

قسام با بیان اینکه طی بررسی‌ها، کارآگاهان به همسر متوفی مشکوک شده و بلافاصله با دستور مقام قضایی وی را دستگیر کردند، گفت: این زن ابتدا قتل همسرش را انکار کرد.

وی ادامه داد: بعد از مواجهه او با دلایل و مستندات پلیس، متهم لب به اعتراف گشوده و اقرار کرد که به دلیل اختلاف با شوهرش، او را با جسم سختی به قتل رسانده است.

قسام خاطرنشان کرد: متهم اقرار کرد که بعد از قتل همسرش، جسد را با کمک همدستش که مردی 32 ساله بود، به یکی از زمین‌های زراعی اطراف شهر منتقل کردم.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا خاطر نشان کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه قاتل جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی