حادثه تلخ بازیگرِ مشهور را راهی بیمارستان کرد

کدخبر: 485868
اقتصادنیوز: غلامرضا پودینه، بازیگر اهل زاهدان که به هنگام بازی در نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» دچار حادثه شد، به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، یکی از بازیگران نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد»، شب گذشته (پنجشنبه ۱۱ فروردین)، به هنگام اجرای این نمایش در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر، دچار حادثه شد و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

غلامرضا پودینه، از بازیگران قدیمی اهل زاهدان است که به هنگام بازی در نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان، دچار حادثه و به بیمارستان منتقل شد.

مرزبان درباره اتفاقی که برای این بازیگر رخ داده است، گفت: «ایشان به هنگام اجرای نمایش، به دلیل تاریکی فضای پشت صحنه، به بخش ماشینری سالن سقوط کرد و از آن‌جا که به داخل چاه ژرفی افتاد، متاسفانه کمر و پایش آسیب دید.»

او ادامه داد: «بعد از این اتفاق، بلافاصله آتش‌نشانی به سالن آمد و این بازیگر را از چاه ژرف بیرون آورد و به بیمارستان منتقل کرد. شب گذشته پای او که دچار شکستگی شده، گچ گرفته شد و در یکی دو روز آینده هم باید کمرش جراحی شود.»

این کارگردان با ابراز تاسف از این‌که غلامرضا پودینه، امکان همراهی با گروه اجرایی این نمایش را ندارد، افزود: «ایشان بسیار غمگین بود که بازی‌اش در نمایش نیمه کاره مانده است و حالا ناچاریم که نقش ایشان را به یکی دیگر از اعضای گروه بسپاریم که البته نقش کوتاهی است و از این نظر مشکلی نخواهیم داشت ولی ناراحتیم که برای همکارمان چنین حادثه‌ای رخ داد و دیگر نمی‌تواند همراهمان باشد.»

به گفته او، اتفاق شب گذشته اخلالی در اجرای نمایش ایجاد نکرد و با یک تغییر جزیی، اجرای نمایش ادامه پیدا کرد.

نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد»، بر اساس داستانی به همین نام از شهرام رحیمیان به کارگردانی هادی مرزبان از هفتم فروردین در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است.

این نمایش امروز و فردا (دوازدهم و سیزدهم فروردین) به دلیل تعطیلی تئاتر شهر، اجرا ندارد و  اجرای آن از روز چهاردهم فروردین، بار دیگر از سر گرفته می‌شود.

در این اثر نمایشی که بستری عاشقانه و سیاسی دارد، حامد کمیلی در نقش دکتر نون و بهنام تشکر در نقش دکتر مصدق روی صحنه می‌روند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی