خبر مهم درباره زمان اعمال تغییر ساعات کاری ادارات

کدخبر: 489883
اقتصادنیوز: تغییر و تنظیم ساعت کار ادارات در ماه‌های گرم سال از مواردی است که درخصوص آن در جلسات آتی اقتصاد مقاومتی تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، صادق خلیلیان امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی، بر کاهش ۱۰ درصد مصارف برق تاکید و اظهار کرد: دمای ادارات در بازه ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم و بر آن نظارت شود و اگر اداره‌ای نسبت به آن بی توجهی کند اعلام شود.

وی افزود: تغییر و تنظیم ساعت کار ادارات در ماه‌های گرم سال از دیگر مواردی است که جلسات بعدی در خصوص آن تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی می‌شود.

استاندار خوزستان با بیان اینکه قطعی برق در مصارف خانگی و صنعت بدون هماهنگی نباشد، ادامه داد: باید خانوارها را به سمت صرفه جویی و مصرف بهینه تشویق کنیم و رسانه‌ها در این موضوع نقش بسیار مهمی دارند.

وی بر همکاری اداره گاز با نیروگاه‌های گازی تاکید کرد و ادامه داد: تامین برق صنایع کوچک از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که تامین کننده و پشتیبان صنایع بزرگ هستند که اشتغال بالایی نیز دارند.

خلیلیان اضافه کرد: باید جایگزینی برای تولید برق بجای نیروگاه‌های برق‌آبی داشته باشیم تا در صورت بروز مشکل در ماه‌های گرم دچار قطعی برق نشویم.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی