سام اصغری به شایعات خاتمه داد/ کنترل شام هم دستم نیست!

کدخبر: ۵۴۵۶۱۶
​سام اصغری قبلاً از بریتنی در برابر سوء استفاده های آنلاین دفاع کرده بود.
سام اصغری به شایعات خاتمه داد/ کنترل شام هم دستم نیست!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزیاتو، برخی از طرفداران شایعاتی را به راه انداخته اند و معتقدند از زمانی که قیومیت پدر بریتنی بر زندگی اش به پایان رسیده است، سام اصغری زندگی او را کنترل می کند.

برخی بر این باورند که او همه پست های رسانه های اجتماعی این خواننده پاپ را مدیریت می کند.

Tmz با سام تماس گرفته و از او سوال کرده که آیا او تصمیم می گیرد که همسرش چه کاری را می تواند انجام دهد یا نه؟

سراتو ساخت ۴ سال قبل ۲.۷ میلیارد/ قیمت وارداتی های جدید کیا چند؟

و او با خنده و شانه بالا انداختن به خبرنگار این سایت گفت: «نه، من حتی بر روی اینکه شام چه بخوریم هم کنترلی ندارم.»

ماجرا چیست؟

روزنامه‌نگاری از سام پرسیده که نظرش در مورد شایعاتی که برخی از طرفداران بریتنی منتشر می‌کنند چیست و او گفته که از این بابت عصبانی نیست و تصریح کرده است:

«در گذشته، چیزهای زیادی در جریان بوده است، بنابراین من می‌دانم این طرز فکر هواداران از کجا نشات می گیرد. آنها فقط می خواهند از او محافظت کنند. در هر صورت، آنها طرفداران خوبی هستند.»

اوایل این ماه، بریتنی به طور موقت صفحه اینستاگرام خود را غیرفعال کرد و در طی ناپدید شدن کوتاه مدتش از فضای مجازی، سام یک پست مرموز را به اشتراک گذاشت که توجه طرفدارانش را به خود جلب کرد.

او در فضای مجازی نوشت: «گاهی اوقات خوب است که استراحت کنیم. او صدای خود را دارد و یک زن آزاد است. من برای حریم خصوصی او احترام قائل هستم و همیشه از آن محافظت می کنم. از همه طرفداران محافظ او تشکر می کنم.»

سام قبلاً از بریتنی در برابر سوء استفاده های آنلاین دفاع کرده بود.

او منتقدان بریتنی را به شدت مورد انتقاد قرار داده و گفت: «من شخصاً ترجیح می‌دهم او هرگز این پست‌ها را نگذارد، اما من کی هستم تا کسی را که بیشتر عمرش زیر ذره بین و تحت کنترل بوده را کنترل کنم.»

در حالی که طرفداران نسبت به برخی از تصاویر و ویدیوهایی که بریتنی به اشتراک گذاشته ابراز نگرانی کرده اند، نگرانی های جدیدی در مورد پست های اخیر او به دلایل بسیار متفاوتی ایجاد شده است.

طرفداران متوجه شده‌اند که او قابلیت نظر دادن فالوورها روی پست خود را غیرفعال کرده است و متن های او بسیار کوتاه‌تر از پیام‌های طولانی‌تری است که قبلاً برای طرفدارانش می‌نوشت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی