فعلا به این استان سفر نکنید!

کدخبر: ۵۵۲۴۶۱
با توجه به برودت و سرمای هوا در ۴۸ ساعت آینده از سفرهای غیرضروری به مازندران خودداری کنید.
فعلا به این استان سفر نکنید!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، حسن جهانیان مدیرکل حمل و نقل و راهداری مازندران‌ از مسافران خواست با توجه به برودت و سرمای هوا در 48 ساعت آینده از سفرهای غیرضروری به مازندران خودداری کنند.

وی با تاکید بر اینکه استفاده حداقلی از نمک در محورها برای برف‌روبی ‌ضروری است، افزود: راهداران در محورهای برفگیر استان حضور دارند و توصیه می‌شود رانندگان با رعایت  مقررات ایمنی در جاده‌ها در کاهش تصادفات و فوتی‌های ناشی از آن در سطح راه‌های استان همکاری کنند.

هشدار صریح همتی درباره کاهش ارزش پول ملی کشور/ کسری بودجه را مهار کنید

آخرین تصویر از حسن جوهرچی کنار همسرش

وی خاطرنشان کرد: تمامی محورهای اصلی و شریانی استان باز و تردد در آنها برقرار است و با توجه به کاهش دما در سطح محورهای کوهستانی که در 48 ساعت آینده پیش بینی شده است به کلیه رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند توصیه می شود مجهز به امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ باشند و از تردد در مسیر های کوهستانی استان تا حد امکان پرهیز کنند.

مدیرکل حمل و نقل و راهداری مازندران به استقرار 23 راهدارخانه در شریان‌های مواصلاتی استان اشاره کرد و اظهار داشت: 300 نفر از راهداران سختکوش در قالب 36 اکیپ راهداری زمستانی و با 250 دستگاه ماشین آلات راهداری در 3700 کیلومتر از راه های برفگیر و کوهستانی مازندران به مسافران و در راه ماندگان خدمات ارائه می‌کنند.

وی از مسافران خواست قبل از سفر با تماس به مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای استان به شماره تلفن 141 (گویا ) و همچنین سامانه پیام کوتاه 10000141  از آخرین وضعیت راه ها در مازندران کسب اطلاع کنند.

 

تیتر یک
کارگزاری مفید