این مامور قلابی را شناسایی کنید+عکس

کدخبر: ۵۸۷۸۱۱
دادستان عمومی و انقلاب فردیس با انتشار تصویر متهم که با عنوان مامور آب و فاضلاب در این شهرستان اقدام به کلاهبرداری می کرده است از شاکیان خواست چنانچه مورد کلاهبرداری قرارگرفتند شناسایی کنند.
این مامور قلابی را شناسایی کنید+عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ؛ اداره کل دادگستری البرز، "حسین ناصرخاکی" با اعلام شناسایی و بازداشت کلاهبرداری که خود را به عنوان مامور شرکت آب و فاضلاب معرفی می کرد گفت: وی از این طریق وجوه زیادی را دریافت کرده است.

وی افزود: این متهم با هویت «مجتبی دریابند» که در سطح استان خود را به عنوان مامور آب و فاضلاب با عناوین غلامی یا رضایی معرفی می کرده است اقدام به اخذ مبالغی از مشترکین آبفا تحت عناوین مختلف از جمله پرداخت بدهی و رشوه داشته است که پس از اقدامات فنی، توسط پلیس آگاهی شهرستان فردیس دستگیر شد.

ناصر خاکی با اشاره به صدور دستور قضایی برای انتشار تصاویر متهم خاطرنشان کرد: پرونده این متهم در شعبه پنجم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب فردیس مفتوح است و چنانچه هریک از مشترکین اقدام به پرداخت مبالغی به نامبرده یا واریز وجه به حساب شخصی به نام «فاطمه دریابند» نموده‌اند، جهت طرح شکایت می‌توانند با به همراه داشتن رسید واریز وجه خود، به شعبه پنجم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فردیس مراجعه کنند.

55555

 

تیتر یک
کارگزاری مفید