واکنش تند حماس به پروازهای شناسایی انگلیس بر فراز غزه

کدخبر: ۶۱۳۶۹۴
اقتصادنیوز: حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد: انگلیس در باز گذاشتن دست ارتش خود برای انجام پروازهای شناسایی بر فراز نوار غزه مسئول کشتارهای دسته جمعی در حق مردم فلسطین شود.
واکنش تند حماس به پروازهای شناسایی انگلیس بر فراز غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، جنبش حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد: این جنبش معتقد است که اقدام انگلیس در باز گذاشتن دست ارتش خود برای انجام پروازهای شناسایی بر فراز نوار غزه باعث می‌شود که انگلیس شریک اشغالگر صهیونیستی در جنایت‌هایش و مسئول کشتارهای دسته جمعی در حق مردم فلسطین شود.

یمن مسئولیت حمله به دو کشتی اسرائیلی را قبول کرد/ناامنی دریای سرخ برای اسرائیل تا پایان جنگ غزه

در این بیانیه آمده است: انگلیس می‌بایست موضع تاریخی اهانت بار خود در حق مردم ما را اصلاح می‌کرد و از معاهده بالفور که اشتباه قرن به حساب می‌آید دست می‌شست، نه اینکه اشتباه دیگری را مرتکب شده و به جهانیان، گذشته استعمارگرانه و اهانت بار خود را یادآور شود و بدین ترتیب دولت انگلیس خود را در خصومت با مردم ما و عموم آزادگان جهان که مخالف با تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه هستند، قرار داده است.

محکومیت شدید اسرائیل/نمره منفی میانجیگر جنگ غزه به اسرائیل

حماس از انگلیس خواست تا از مشارکت مستقیم خود و حمایت سیاسی و مالی از جنگ کشتارآمیز علیه غزه دست بردارد و وابسته بودن به ایالات متحده و مشارکتش در شعله‌ور کردن جنگ‌ها را متوقف کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید