کشته شدن ۲ سرباز اسرائیلی بر اثر شلیک موشک در خان یونس

کدخبر: ۶۲۷۸۰۱
اقتصادنیوز: ارتش اسرائیل کشته شدن ۲ سرباز خود در نبردهای خان یونس در جنوب نوار غزه را تایید کرد.
کشته شدن ۲ سرباز اسرائیلی بر اثر شلیک موشک در خان یونس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه به کشته شدن ۲ سرباز خود در نبردهای جنوب نوار غزه اعتراف کرد.

خبر مرتبط
اسرائیل پول‌های بانک فلسطین را چپاول کرد/ سرقت 54 میلیون دلاری از غزه

اقتصادنیوز: منابع عبری فاش کردند که اسرائیل یک هفته پیش پس از یورش به بانک فلسطین در شهر غزه بیش از ۵۴.۳ میلیون دلار را تصاحب کرده‌ است.

به گزارش رسانه‌های عبری، این ۲ سرباز عصر دیروز در خان یونس بر اثر شلیک موشک ضد تانک به ساختمانی که در آن بودند، کشته شدند.

این در حالی است که منابع رسانه‌ای عبری گزارش دادند که ارتش اشغالگر در معرض کمین‌ بزرگ و دقیق رزمندگان مقاومت فلسطین در خان یونس قرار گرفت که منجر به کشته شدن بیش از ۱۱ سرباز شد.

خبر مرتبط
خودداری تل‌آویو از ترخیص محموله‌های امدادی غزه

رییس آژانس امدادرسانی سازمان ملل در امور فلسطین اعلام کرد به خاطر مقرراتی که تل آویو وضع کرده، این نهاد نمی‌تواند محموله‌ امدادی غزه را در تحویل بگیرد.

طبق گزارش شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی ارتش اشغالگر «پس از قرار گرفتن در معرض کمین بسیار بزرگ در خان یونس» زمانی که درگیری‌ها بین مقاومت فلسطین و نیروهای اشغالگر در نوار غزه ادامه داشت، در وضعیت دشواری قرار گرفته بود.

رزمندگان فلسطینی اوایل بهمن ماه نیز ساختمان‌هایی را که سربازان صهیونیست در آن مستقر بودند با راکت هدف قرار دادند که منجر به فروریختن آن‌ها شد و ۲۴ نظامی اشغالگر در نتیجه ریزش ۲ ساختمان در مرکز غزه کشته شدند.

چند روز پیش نیز ارتش رژیم صهیونیستی از کشته شدن یک افسر ذخیره در صفوف خود در جریان نبردهای زمینی ادامه دار در شمال نوار غزه خبر داد که سمت معاونت فرماندهی گردان «۶۰۱» در تیپ ۴۰۱ در یگان مهندسی رزمی را بر عهده داشت.

رسانه‌های عبری همچنین از کشته شدن یک سرباز ذخیره بر اثر جراحات وارده در نوار غزه خبر دادند و افزودند که پس از مجروحیت، وی به یک «قارچ» جدی مبتلا شده بود.

اذعان به کشته شدن‌ها در صفوف اشغالگران در زمانی صورت می‌گیرد که مقاومت فلسطین همچنان به درگیری‌های شدید علیه ارتش اشغالگر در تمام جبهه‌های جنگ در نوار غزه ادامه می‌دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی