واکنش وزیر نفت به انفجار‌های امروز؛ از قبل آماده‌باش بودیم

کدخبر: ۶۲۸۳۲۶
اقتصادنیوز: وزیر نفت با اشاره به انفجار‌های امروز در دو خط لوله گاز گفت: قول می‌دهیم تا غروب امروز همه این خطوط بازسازی و تعمیر شوند و در مدار تولید قرار بگیرند.
واکنش وزیر نفت به انفجار‌های امروز؛ از قبل آماده‌باش بودیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، جواد اوجی در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به انفجار دو خط لوله از بامداد دیشب تا امروز گفت: در ساعات اولیه بامداد که انفجار خطوط گاز شبکه سراسری ما در چند نقطه رخ داد، به حول قوه الهی با آمادگی که از قبل داشتیم آرایش شبکه را تغییر دادیم و تیم‌های عملیاتی ما سریع در همان ساعات اولیه در منطقه حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه خسارات جانی نداشته است، گفت: همکاران از همان بامداد مشغول هستند خوشبختانه یکی از اهدافی که دشمن دنبال می‌کرد قطعی گاز استان‌های بزرگ کشور بود که این اتفاق نخواهد افتاد و با تلاش و پیگیری همکاران ما و نیرو‌های عملیاتی ما از قبل هم روی همه تاسیسات نفتی و گازی آماده‌باش بودیم.

وزیر نفت خاطرنشان کرد: ان شا الله تا این لحظه هم به جز تعدادی روستا که نزدیک به خطوط انتقال بودند و گازشان قطع شده است قطعی نداشتیم که همکاران ما قول دادند تا قبل از ظهر آن‌ها هم وصل شوند قول می‌دهیم تا غروب امروز همه این خطوط بازسازی و تعمیر شوند و در مدار تولید قرار بگیرند بنابراین با تلاش همکاران جای نگرانی برای مردم عزیز نیست.

وی یادآور شد: اگر یادتان باشد ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ هم همین اتفاقات رقم خورد ۴ خط از شبکه سراسری ما را زدند، آن زمان هم من مدیرعامل شرکت گاز بودم با تلاش همکاران نگذاشتیم برای گاز هیچ شهر و روستایی مشکلی پیش بیاید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید