عکس نصرالله رادش قبل از عملش

کدخبر: ۶۲۸۴۹۲
اقتصادنیوز :نصرالله رادش بازیگر سینما و تلویزیون که اخیرا او بیشتر از پیش در قاب تلویزیون میبینیم ماجرای جالبی را از عمل زیبایی اش تعریف کرد.
عکس نصرالله رادش قبل از عملش

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،نصرالله رادش بازیگر طناز سینما و تلویزیون که با نقش آفرینی در مجموعه «ساعت خوش» به شهرت رسید و حضور موفقی در سریال زیر آسمان شهر، مسافران، باغ مظفر در تلویزیون داشت، شب گذشته اولین مهمان برنامه شب خوش بود و با مهران غفوریان مجری این برنامه به گپ و گفت نشست. بازیگر سریال روزگار جوانی در این برنامه تلویزیونی خاطره خنده داری از عمل بینی اش تعریف کرد  .

نصرالله-رادش-در-شب-خوش

نصرالله رادش هنرپیشه مشهور سینمای ایران در برنامه تلویزیونی شب خوش مقابل مهران غفوریان مجری برنامه نشست و با طنازی به سوال مجری برنامه (چند بار دماغتو عمل کردی) اینگونه پاسخ داد:

وای امروز گیر داده به دماغم، ببین رازا رو قرار بود نگی، من اولین بار که دماغمو عمل کردم خیلی خوشگل و کوچیک و گوگولی مگولی بود، آلن دلونی و قشنگ شد، چسبم روش بود گفتم اگه این چسبو در بیارم سینمای ایران رو به آتیش می‌کشم، چسب رو درآوردم دیدم که دماغم یه دست انداز داره که چسب رو زده بود دست انداز دیده نشه یعنی یه فرو رفتگی عمیق، بعد چند سال رفتم پیش یه دکتر دیگه، گفت اینکه کاری نداره من یه غضروف در میارم این فرورفتگی رو می‌پوشونم،از گوشم غضروف برداشت و به دماغم گذاشت از یه طرف الان یه آدم معمولیم ولی از طرف دیگه کشتی‌ گیرم یعنی اگه یه تعدادی اینورم باشن فکر می کنن کشتی گیرم و بهم میگن ستون و... ولی اون طرفیام عادی برخورد می کنن.

دکتری که من رو عمل کرد، دکتر دومی رو می‌گم گفت خیلی دماغتون خوب شده منتها یه کاری بکن چون تو کار تصویر و بازیگری می‌کنی از یه طرف بازی کن.

رادش

دکتر قرار بود یه تیکه کوچک از گوشم برداره، من بیهوشی بودم که متوجه می‌شدم، دکتر گفت یه تیکه از غضروف رو بکن از گوشش ولی پرستار خیلی زیاد از غضروف گوشمو برداشت و دکتر که حال نداشت قیچی کنه، همون رو گذاشت روی دماغم، الان در حدی از گوشم غضروف گذاشته که دماغم می ‌شنوه یعنی من گوشامو می‌گیرم با دماغم می‌تونم بشنوم.

نصرالله رادش بازیگر سینما و تلویزیون متولد 12 آذر 1345 در آبادان است. او در خانواده ای پرجمعیت در جنوب به دنیا آمده، پدر و مادرش اهل بهبهان خوزستان هستند و پنج خواهر و برادر داشته و خودش فرزند آخر خانواده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید