پیام شفاف حزب‌الله/ آمریکا در همه چیز دست دارد

کدخبر: ۶۲۹۶۲۹
اقتصادنیوز: نماینده حزب‌الله لبنان در پارلمان لبنان تأکید کرد: تمامی نقاط سرزمین‌های اشغالی در تیررس موشک‌های حزب‌الله قرار دارند.
پیام شفاف حزب‌الله/ آمریکا در همه چیز دست دارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حسن فضل‌الله در گفت‌وگو با شبکه الجزیره تاکید کرد: تمامی نقاط سرزمین‌های اشغالی در تیررس موشک‌های حزب‌الله قرار دارند و مقاومت همه سناریوها را آماده کرده و برای بدترین احتمالات آماده است.

حسن فضل الله، عضو فراکسیون «وفاداری به مقاومت» (فراکسیون حزب‌الله در پارلمان لبنان) در این باره اظهار کرد: اسرائیل می‌خواهد برای آرام کردن صهیونیست‌ها در شمال، فشار نظامی اعمال کند و از همان روز اول، تهدید به نابودی لبنان کرده است.

خبر مرتبط
حزب‌الله بیانیه داد/ اسرائیل 3 عضو حزب الله لبنان را به شهادت رساند+ عکس

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان امروز پنجشنبه با صدور بیانیه‌ای از شهادت سه نفر از رزمندگان خود در حملات اسرائیل به جنوب لبنان خبر داد.

نماینده حزب‌الله همچنین گفت: جبهه‌های لبنان، عراق، سوریه و دریای سرخ (یمن) از غزه حمایت می‌کنند، هدف متوقف کردن تجاوز به این باریکه بوده و این تصمیم در اختیار واشنگتن است.

این سیاستمدار لبنانی در این باره ادامه داد: ما معتقد هستیم که آمریکا در همه چیز دست دارد و این کشور قادر به توقف جنایات در غزه است.

در پی آغاز عملیات «طوفان الاقصی» مقاومت فلسطین و همزمان آغاز تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، گروه‌های مقاومت در لبنان، عراق و یمن وارد میدان شده و هر کدام ضربات تاثیرگذاری را به آمریکا و رژیم صهیونیستی وارد کردند.

گروه‌های مقاومت در منطقه تسلیم تهدیدهای آمریکا و رژیم صهیونیستی نشده و توقف عملیات‌های خود را مشروط به توقف جنایات در نوار غزه و رفع محاصره آن کرده‌اند.

در همین راستا، سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله در سخنرانی اخیر خود خاطرنشان کرد که هر زمان تجاوزات به نوار غزه متوقف شود حملات این جنبش به مواضع رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی نیز متوقف خواهد شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید