پرونده شکایت از این کمدین ختم بخیر شد

کدخبر: ۶۳۰۵۶۸
اقتصادنیوز:وکیل «علی صبوری» در مورد پرونده موکل خود درمورد شکایت کادر درمان بیمارستان شهید رجایی، حسب تصمیم قطعی شعبه ۶۹ دادگاه تجدیدنظر استان تهران با درخواست اعمال تخفیفات و ترفیعات قانونی و قضایی موافقت شد و این هنرمند به زندان نمی رود.
پرونده شکایت از این کمدین ختم بخیر شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایرنا،حسین شاهرخی با تشریح روند پرونده علی صبوری از همراهی و تلاش‌های بی وقفه مهران مهام، سید بشیر حسینی و شاکرمی افسر پلیس نیروی انتظامی که با بزگواری رضایت قطعی خود را اعلام کردند و همچنین از ولی اله فتاحی رییس شعبه تجدید نظر ۶۹ استان تهران و علیرضا قاسمی ساغند مستشار شعبه ۶۹ استان تهران که در حل و فصل این موضوع نهایت همراهی را داشتند،‌ تشکر کرد.

 علی صبوری یکی از کمدین های کشور ۳۰ اسفند ۱۳۹۹، همراه با یکی از دوستانش به علت تپش و درد قلب به بیمارستان شهید رجایی مراجعه کرد. در بیمارستان، پزشک پس از معاینه اولیه وی اعلام کرد مشکل خاصی وجود ندارد اما صبوری اصرار داشت که معاینات دقیق‌تری روی وی صورت گیرد، در ادامه بین وی و کادر درمان و مامور انتظامی مستقر در بیمارستان درگیری پیش آمد که وی به دلیل شکایت کادر درمان به مقر کلانتری انتقال یافت و سرانجام با صدور قرار قانونی توسط مقام قضائی آزاد شد.

این پرونده به تازگی ختم به خیر شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید