از خودروی ضدگلوله تا پهپاد؛ این تجهیزات جدید به پلیس الحاق شد

کدخبر: ۶۳۱۵۰۹
اقتصادنیوز: طبق اعلام فرمانده کل انتظامی کشور پهپاد به پلیس‌های تخصصی اختصاص یافت و با هدف‌های مشخص شده در ماموریت‌ها و کنترل جاده‌ها در ایام نوروز از این پهپادها استفاده خواهد شد.
از خودروی ضدگلوله تا پهپاد؛ این تجهیزات جدید به پلیس الحاق شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا و بنابر اعلام خبرگزاری پلیس، سردار احمدرضا رادان در حاشیه الحاق تجهیزات جدید به پلیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اتفاق خوبی که در الحاق انجام گرفت رونمایی از خودروی ضد گلوله با ماهیت شهری است که  توسط همکاران ما در آماد و پشتیبانی و همکاری و مشارکت سازمان صنایع دفاع به بار نشسته که در نوع خود بی نظیر است و نسبت به نمونه های خارجی آن برتری دارد.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اختصاص پهپاد به پلیس های تخصصی از جمله مرزبانی، راهور ویگان های ویژه گفت: با هدف های مشخص شده در ماموریت ها و کنترل جاده ها  در ایام نوروز از این پهپادها استفاده خواهد شد.

خبر مرتبط
جان باختن فرمانده پلیس‌راه دلفان هنگام بررسی صحنه تصادف+ عکس و جزئیات

اقتصادنیوز: فرمانده پلیس‌راه سلسله و دلفان حین خدمت و بررسی صحنۀ تصادف در محور خرم‌آباد- دلفان جان خود را از دست داد.

وی به رصد کویر توسط پهپادها اشاره کرد و افزود: با الحاقات جدید مرزهای ما بیشتر از قبل کنترل خواهند شد و شاهد مراقبت و دیده بانی بهتری خواهیم بود.

سردار رادان از اختصاص یک هزار دستگاه انواع خودرو و ۱۵۰۰ دستگاه موتورسیکلت به بخش های ماموریتی و ۷۰ دستگاه شناور تاکتیکی سریع به حوزه مرزبانی در بخش دریابانی خبر داد که می تواند ماموریت ها را در دریا خاصه در مبارزه با قاچاقچیان ارتقاء دهد.

فرمانده کل انتظامی کشور در خصوص اختصاص دوربین البسه و موضوع آفلاین بودن برخی از آنها اظهار داشت: تصویربرداری در ماموریت ها به صورت زنده و یا آفلاین انجام می شود و از تصاویر در صورت نیاز استفاده خواهد شد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    فوری/ حادثه برای بالگرد رئیسی + گزارش لحظه به لحظه