خط و نشان حزب‌الله لبنان برای اسرائیل/تجاوز به لبنان بی‌پاسخ نمی‌ماند

کدخبر: ۶۳۳۹۱۸
اقتصادنیوز: یک عضو ارشد حزب الله لبنان تاکید کرد که تجاوز اسرائیل به لبنان بی‌پاسخ نخواهد ماند.
خط و نشان حزب‌الله لبنان برای اسرائیل/تجاوز به لبنان بی‌پاسخ نمی‌ماند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان گفت که سیاست آمریکا و دشمن اسراییلی در غزه، توقف جبهه‌های پشتیبان به ویژه مقاومت لبنان و یمن است، اما باید بداند که آتش بس از غزه آغاز خواهد شد.

خبر مرتبط
حمله حزب‌الله به نظامیان اسرائیلی با موشک بورکان

اقتصادنیوز:حزب الله لبنان نظامیان صهیونیستی را با موشک بورکان هدف قرار دادند.

وی با اشاره به تجاوزهای مکرر رژیم صهیونیستی به غیر نظامیان در لبنان تصریح کرد: این تجاوزها بدون پاسخ نخواهد ماند و تنش را با تنش پاسخ می دهیم و مقاومت لبنان به همین علت و بر اساس سیاست مقابله به مثل؛ حمله به شهرک‌های صهیونیست نشین را افزایش داده است.

قاووق با اشاره به تهدیدات سرکردگان رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله گسترده به لبنان گفت که این تهدیدات از ۵ ماه قبل مطرح بوده و در لبنان هیچ محلی از اعراب ندارد و اسراییل تنها به علت ترس از مقاومت و غافلگیری های آن است که این تهدیدات را اجرا نمی‌کند.

خبر مرتبط
مواضع اسرائیل زیر آتش حزب‌الله لبنان

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان تجهیزات جاسوسی اسرائیل در پایگاه الرادار و چند پایگاه دیگر را هدف حملات خود قرار داد.

این عضو ارشد حزب الله لبنان تصمیم مقاومت برای پشتیبانی از غزه را یک تصمیم تاریخی و استراتژیک و ملی و انسانی توصیف و تاکید کرد که این تصمیم مورد تایید گسترده مردم در لبنان و کشورهای عربی و جهان است.

وی وتوهای آمریکا برای عدم توقف جنگ را نشان دهنده وحشی‌گری دولت آمریکا و تایید ادامه تجاوز به ملت فلسطین دانست و تاکید کرد که کمک های هوایی آمریکا به غزه یک شوی تبلیغاتی شکست خورده است؛ آن هم در شرایطی که آمریکا در حمایت از کشتی‌ها و ناوهای خود در دریای سرخ شکست خورد.

رسانه‌های عبری زبان گزارش داد که رژیم صهیونیستی یکشنبه شاهد یکی از سخت‌ترین روزها در جبهه شمالی بوده است. بر اساس این گزارش، حزب الله لبنان روز گذشته نزدیک به ۷۰ موشک به سمت مواضع رژیم صهیونیستی شلیک کرد.

شبکه تلویزیونی کان نیز در گزارشی اعلام کرد که حزب الله در حال تغییر تاکتیک خود است. بر اساس گزارش این شبکه عبری، حزب الله لبنان با تغییر تاکتیک خود در منطقه درگیر، به سمت افزایش پرتاب موشک‌های پیشرفته‌تر حرکت کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید