جنتی: با وجود عداوت‌های دشمنان ایران حرکت کلی کشور به سمت پیشرفت است

کدخبر: ۶۳۵۴۱۴
اقتصادنیوز: دبیر شورای نگهبان در ابتدای جلسه امروز این شورا این موضوع را مطرح کرد که با وجود عداوت‌های دشمنان ایران اسلامی و مشکلاتی که برای ایران اسلامی به وجود آورده‌اند، حرکت کلی کشور به سمت پیشرفت است.
جنتی: با وجود عداوت‌های دشمنان ایران حرکت کلی کشور به سمت پیشرفت است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در ابتدای جلسه امروز (یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲) این شورا با اشاره به فرارسیدن سال نو اظهار کرد: امیدوارم سال پیش رو سالی سرشار از سلامتی، عزت و سعادت برای ملت عزیز ایران باشد.

خبر مرتبط
احمد جنتی ۹۷ ساله شد

رئیس مجلس خبرگان رهبری ۹۷ ساله شد.

وی خاطرنشان کرد: لازم است در این روزها با ارزیابی اعمال و رفتار فردی و اجتماعی خود در سالی که روزهای پایانی‌اش سپری می‌شود، اصطلاحاً محاسبه نفس داشته باشیم و برای آغاز سال جدید آماده شویم.

دبیر شورای نگهبان تأکید کرد: از خداوند مهربان بخواهیم به ما در سال جدید توفیق دهد چند گام به جلو برداریم و وظایف فردی و اجتماعی خویش را بهتر انجام دهیم.

خبر مرتبط
خوش و بش آیت الله جنتی و لاریجانی سوژه شد+ عکس

اقتصادنیوز: احمد جنتی و صادق آملی لاریجانی از جمله چهره های حاضر در مراسم دیدار مسئولان نظام با رهبر انقلاب اسلامی بودند.

آیت‌الله جنتی عنوان کرد: امسال بهار طبیعت و بهار عبادت که ماه مبارک رمضان است، همزمان شده‌اند و امیدواریم برکات مادی و معنوی این ماه عزیز و به‌ویژه شبهای با عظمت قدر شامل حال همگان شود.

وی تأکید کرد: در این روزها که همه برای آغاز سال نو آماده می‌شوند، باید بیشتر به فکر نیازمندان باشیم و این نکته را در نظر داشته باشیم که براساس آموزه‌های اسلام، ما وقتی به نیازمندان کمک می‌کنیم، قبل از اینکه مشکل آن‌ها را حل کنیم به خودمان کمک کرده‌ایم و برای رشد خودمان کار کرده‌ایم.

دبیر شورای نگهبان در پایان صحبت‌هایش این موضوع را هم مطرح کرد که با وجود عداوت‌های دشمنان ایران اسلامی و مشکلاتی که برای ایران اسلامی به وجود آورده‌اند، حرکت کلی کشور به سمت پیشرفت است و ان‌شاءالله با همت همه مسئولان، به ویژه مجلس جدید، شاهد پیشرفت سریع‌تر کشور باشیم و مشکلات موجود مرتفع شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید