پیام مهم سرلشکر سلامی درباره عملکرد سپاه

کدخبر: ۶۳۹۰۱۶
اقتصادنیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار داشت: سپاه که حافظ و پاسدار قرآن است، عمل خود را براساس حدود الهی انجام می‌دهد
پیام مهم سرلشکر سلامی درباره عملکرد سپاه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرلشکر حسین سلامی، در جشنواره قرآنی سپاه اظهار کرد: سپاه واقعا مجمع کسانی است که مصداق آیه أَشِدَّاءُ عَلَی الْکُفَّارِ است، اما برای مومنان رئوف و مهربان است. طبق آیات قرآن، پاسداران در جست‌وجوی فضل و رضوان الهی هستند و برای خداوند شمشیر می‌زنند و چشم و گامشان برای نصرت دین خدا باز است.

خبر مرتبط
شرکت سرلشکر سلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس

اقتصادنیوز : فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران شرکت کرد.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن در وصف مومنان و لزوم رعایت نسبت پاسداران با این توصیفات، افزود: پاسداران اهل امر به معروف و نهی از منکر و حافظان حدود الهی هستند، حتی زمانی که با دشمنان در ستیزند حدود الهی را رعایت می‌کنند. حتی پستی عمل دشمنان آنان را وادار نمی‌کند از حدود الهی خارج شوند. آنان از شنیع‌بودن عمل دشمن به جرم و جنایت نمی‌افتند. آنان اهل عدالت هستند و این به تقوا نزدیک‌تر است.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: آنان در راه خداوند جهاد می‌کنند و از ملامت هیچ سرزنشگری نمی‌ترسند. از این آیات در قرآن برای توصیف آن حقیقتی که سپاه باید باشد بسیار زیاد است. سپاه که حافظ و پاسدار قرآن است، عمل خود را براساس حدود الهی انجام می‌دهد و از آن تعدی نمی‌کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی