اسرائیل در غزه به در بسته خورد

کدخبر: ۶۴۹۲۲۴
اقتصادنیوز: مقام روس تاکید کرد که هیچ یک از اهداف رژیم صهیونیستی از عملیات نظامی در غزه محقق نشده است.
اسرائیل در غزه به در بسته خورد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، «دیمیتری پولیانسکی»، معاون نماینده روسیه در سازمان ملل تاکید  کرد که اسرائیل به هیچ یک از اهداف عملیات نظامی خود در غزه دست پیدا نکرده است.

وی گفت: «اسرائیل مطلقا هیچ انگیزه‌ای برای توقف درگیری های ۷ ماهه ندارد و به هیچ یک از اهداف عملیاتی که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر آن اعلام کرد، دست نیافته است».

پولیانسکی افزود: «نگران کننده ترین موضوع این است که جان گروگان های حاضر در دست حماس به وضوح در خطر است و اسرائیل هیچ اقدامی برای حل این مشکل انجام نمی دهد».

وی با تاکید کرد که آمریکا با وجود ابزارهایی که در اختیار دارد از اعمال فشار بر اسرائیل خودداری می‌کند و در مقابل، از هرگونه درخواست برای پاسخگو کردن سران اسرائیل درباره ماهیت اقدامات نظامی در نوار غزه انتقاد می‌کند.

این مقام روس افزود:‌ «ایالات متحده در تلاش است تا از میزان و آثار اقدامات اسرائیل بکاهد. همچنین از هرگونه تلاش برای اجرای عدالت انتقاد و تا حد امکان با ایده آتش بس مخالفت می کند.  آنها هر آنچه در توان داشتند، جهت تضعیف تلاش‌ها برای اعطای حق عضویت کامل به فلسطین در سازمان ملل به کار بستند. این اقدامات چهره و نیت واقعی آنها را درباره غزه و اسرائیل آشکار می‌کند».

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز شاخص کل بورس تهران تا مرز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد پایین آمد، مرز که سطح حساس شاخص شناخته می‌شود.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی