پلمب 5 واحد آلاینده غیرمجاز در شهرری

کدخبر: ۶۵۲۳۱۵
اقتصادنیوز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از پلمب 3 واحد انبار فرآوری پوست گوسفند و 2 واحد بازیافت‌ پسماند غیرمجاز در روستای فیروزآباد این شهرستان خبر داد.
پلمب 5 واحد آلاینده غیرمجاز در شهرری

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، محمد رستگاری مشاور مدیر کل و رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری اظهار کرد: پس از شناسایی پنج واحد آلاینده فعال توسط کارشناسان این اداره، با صدور اخطاریه های قانونی نسبت به غیرمجاز بودن و عدم مجوز قانونی برای ادامه فعالیت این واحدها اقدام شد.

وی افزود: این کارگاه ها با توجه به رعایت نکردن معیارهای زیست محیطی و عدم توجه به اخطاریه های صادره، با اخذ دستور قضایی پلمب و متصدی واحدها به مراجع قضائی معرفی شدند. رستگاری با اشاره به اینکه برابرقانون مدیریت پسماند، جمع آوری و فروش پسماند بدون اخذ مجوز از مراجع ذیربط ممنوع است، گفت: برخورد با واحدهای آلاینده در دستور کار این اداره قرار داشته و سایر ادارات ذیربط نظیر بخشداری و دهیاری ها هم باید تکالیف خود در این موضوع را به جد انجام دهند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: این اداره در راستای اجرای وظایف سازمانی خود با هر گونه واحد آلاینده محیط زیست که حقوق شهروندی را نادیده می گیرند برابر قانون اقدام خواهد کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی