تازه ترین حاشیه علی اوجی و نرگس محمدی

کدخبر: ۶۵۳۱۱۵
اقتصادنیوز :نرگس محمدی و علی اوجی که سالهاست باهم ازدواج کرده اند و زندگی عاشقانه ای دارند عکسی از فرزندشان در فضای مجازی دست به دست می شود که موجب تعجب کاربران شده است.
تازه ترین حاشیه علی اوجی و نرگس محمدی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازنمناک،پس از شایعه بچه دار شدن سحر دولتشاهی  و همایون شجریان  و انتشارعکس فتوشاپ شده سحر در اتاق زایمان، این بار نوبت به نرگس محمدی و علی اوجی  رسید! به تازگی عکسی در فضای مجازی  وایرال شده که گفته می شود مربوط به بچه دار شدن علی اوجی و نرگس محمدی است و به ادعای برخی کاربران متعلق به فرزند علی اوجی و نرگس محمدی است اما به نظر نمی‌رسد واقعیت داشته باشد و این خبر یک شایعه بیش نیست چراکه علی اوجی و نرگس محمدی به خبر بچه دار شدنشان هیچ واکنشی نشان نداده اند و آخرین استوری نرگس محمدی تصویری زیبا از مادرش و تبریک تولد  به او است. 

Hicfbyfusgus

آغاز آشنایی نرگس محمدی و علی اوجی به برنامه دورهمی باز می گردد. علی اوجی در سال 1396 بعد از حضور نرگس محمدی بعنوان مهمان در برنامه دورهمی مهران مدیری و صحبت های صادقانه و بی شیله پیله اش در برابر سوال مهران مدیری  که چرا در سن 32 سالگی ازدواج نکرده است و اینکه بعد از معروف شدن هیچ خواستگاری  نداشته، از وی خوشش آمد و بعد از مدتی به او پیشنهاد ازدواج داد. مراسم عقد این دو هنرمند در اردیبهشت ماه 1396 باحضور دوستانشان برگزار شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی