تحلیلگر لبنانی:

نقشه شوم آمریکا برای بیروت

کدخبر: 457082
یک تحلیلگر برجسته لبنانی در سخنانی اذعان داشت: آمریکا نمی‌خواهد لبنان پیشرفت کند و به همین دلیل فشارهای سیاسی و اقتصادی علیه آن را تشدید کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر «ناصر قندیل» تحلیلگر برجسته لبنانی در سخنانی تأکید کرد: ایالات متحده آمریکا نمی خواهد شاهد پیشرفت لبنان باشد. درست به همین دلیل است که واشنگتن فشارهای سیاسی و اقتصادی علیه بیروت را تشدید کرده است.

المنار گزارش داد، بر اساس این گزارش، ناصر قندیل در ادامه سخنان خود تصریح کرد: آمریکایی ها برای فتنه انگیزی و ایجاد درگیری های فرقه ای در لبنان تلاش می کنند. آنها از این رهگذر به دنبال ضربه زدن به لبنان و مقاومت آن هستند.

قندیل اظهار داشت: ایالات متحده آمریکا هیچ اهمیتی به منافع و مصالح مردم لبنان نمی دهد و تنها به ایجاد هرج و مرج در این کشور می اندیشد. حوادث و بحران های داخلی لبنان اتفاقی نیستند بلکه به دنبال تلاش های مخرب آمریکا ایجاد شده اند.

پیشتر «حسین الحاج حسن» نماینده پارلمان لبنان گفته بود: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها به دنبال ضربه زدن به لبنان هستند. هدف آمریکا این است که تمامی کشورهای منطقه از جمله لبنان را در مدار اشغالگری رژیم صهیونیستی قرار دهند.

این نماینده پارلمان لبنان یادآور شد: مقاومت تمام تلاش خود را به کار بسته است تا محاصره علیه لبنان توسط ایالات متحده آمریکا را بشکند. امروز آمریکا سیاست تحریم و محاصره را علیه لبنان به کار گرفته است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما