ترامپ خواستار تکرار انتخابات شد!

کدخبر: ۵۳۴۴۵۴
​اقتصادنیوز: دونالد ترامپ ساعاتی بعد از اعلام شکست "بیک مسترز"، نامزد جمهوری خواه ایالت آریزونا، شدیدا از این مساله عصبانی شده و خواستار تکرار برگزاری انتخابات شد.
ترامپ خواستار تکرار انتخابات شد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، از پایگاه شبکه ام.اس.ان، با اعلام پیروزی "کاترین کورتز ماستو"، سناتور دموکرات در ایالت نوادا تعداد کرسی‌های دموکراتها در این مجلس به 50 عدد رسیده و تنها مانده تکلیف کرسی ایالت جورجیا در مجلس سنا با برگزاری دور دوم انتخابات تعیین شود.

واکنش ترامپ به پیروزی دموکرات ها در انتخابات سنا/ تقلب شده

پیش از پیروزی دموکراتها در ایالت نوادا، پیروزی "کِلی" در آریزونا تقریبا کسب کنترل سنا توسط دموکرات‌های آمریکا را تضمین کرد و شکست مسترز ضربه‌ای دیگر را به دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا که حمایت تمام عیاری را از نامزد جمهوریخواهان به عمل آورده بود، وارد کرد.

دموکرات ها پیروز شدند/ شکست جمهوری خواهان در انتخابات مجلس سنا

ترامپ در واکنش به این اتفاق در پستی که در آستانه برگزاری جشن عروسی کوچکترین دخترش در اقامتگاه مارالاگو منتشر کرد، مقامات مجری انتخابات در ایالت آریزونا را متهم به "احمق" و "فاسد" بودن کرد. این در حالی است که خیلی از این مقامات جمهوریخواه هستند.

ترامپ در پستی در شبکه اجتماعی خودش به نام تروث سوشال نوشت: مقامات احمق و احتمالا فاسد، کنترل انتخابات لکه دار شده در آریزونا را از دست داده‌اند. دستگاه‌ها در مناطق جمهوریخواه خراب شدند. باید فورا درخواست شود که انتخاباتی جدید برگزار شود.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازار ارز و طلا؛

    اقتصادنیوز :نرخ دلار متشکل در ابتدای معاملات نقدی امروز وارد کانال ۳۴ هزار تومان شد و در محدوده ۳۴ هزار و ۱۰۰ تومان به…

کارگزاری مفید