پایگاه نظامیان اسرائیل زیر حملات موشکی جدید حزب‌الله

کدخبر: ۶۳۳۵۱۴
اقتصادنیوز: حزب الله لبنان در ادامه حملات خود به مواضع رژیم صهیونیستی، امروز (شنبه) پایگاه نظامیان اسرائیل را در اراضی اشغالی «شبعا» و نیز منطقه «مرگلیوت» مورد حمله موشکی قرار داد.
پایگاه نظامیان اسرائیل زیر حملات موشکی جدید حزب‌الله

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حزب الله لبنان یک موشک به طرف منطقه «اصبع الجلیل» شلیک کرد که موشک مذکور در منطقه مرگلیوت فرود آمد.

المیادین گزارش داد، در این حمله همچنین یک هدف نظامی اشغالگران در اطراف پایگاه «هونین» مورد اصابت موشک های مقاومت لبنان قرار گرفت.

حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که پایگاه «رویسه القرن» در مزارع اشغالی شبعا را مورد حمله موشکی قرار داده است و موشک ها به طور مستقیم به اهداف تعیین شده اصابت کرده اند.

حزب الله در بیانیه دیگری از هدف قرار دادن پایگاه «رامیم» با سلاح مناسب خبر داد.

خبر مرتبط
حزب‌الله لبنان صهیونیست ها را غافلگیر کرد+ جزئیات

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان اعلام کرد مقر نظامی البغدادی را با موشک برکان بامداد شنبه هدف قرار داد.

همچنین خبرگزاری «آناتولی» ترکیه گزارش داد که به دنبال این حمله، آژیر خطر در شهرک های صهیونیست نشین «کریات شمونه»، «مرگلیوت»، «المناره» و «مسکاف عام» شمال سرزمین های اشغالی به صدا در آمد.

به دنبال حملات موشکی حزب الله، هواپیماهای رژیم صهیونیستی اطراف روستای «رامیه» در جنوب لبنان را هدف قرار دادند.

رسانه های لبنانی در این باره اعلام کردند در این تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی، یک خودروی نظامی ارتش لبنان در حالی که به همراه نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در جنوب لبنان (یونیفل) در خارج از روستای «عیتا الشعب» در حال گشت زنی بود، هدف قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات طوفان الاقصی توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در حمایت از مردم فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید