القسام تل‌آویو را تهدید کرد/ از رفح عبور نخواهید کرد

کدخبر: ۶۴۵۱۶۴
اقتصادنیوز: گردان‌های القسام، شاخه نظامی حماس ارتش رژیم صهیونیستی را به دلیل تصمیمش برای حمله به رفح تهدید کرد.
القسام تل‌آویو را تهدید کرد/ از رفح عبور نخواهید کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش حماس در بیانیه کوتاهی نوشت: «حمله به رفح را انتخاب کردید.. از آنجا عبور نخواهید کرد.»

طبق گزارش روسیا الیوم، القسام عکسی از نیروهایش که درحال مقابله با ارتش رژیم صهیونیستی هستند و خودروهایشان را ویران می‌کنند، منتشر کرد.

خبر مرتبط
القسام و سرایا القدس مواضع ارتش اسرائیل را درهم‌کوبیدند

اقتصادنیوز: حماس و جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای مشترک از حمله راکتی خود به مواضع ارتش اسرائیل در منطقه مرکزی نوار غزه خبر دادند.

عبور نمی کنید

دوشنبه سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد نیروهای این رژیم حمله‌ای ناگهانی را به زعم آنها «علیه اهداف حماس» در شرق رفح آغاز کردند.

ارتش اشغالگر از ساکنان شرق رفح خواسته فورا منطقه را تخلیه و به سمت منطقه «بشردوستانه گسترده» در المواصی در خان یونس حرکت کنند تا برای آغاز عملیات خود علیه این شهر آماده شود. ارتش رژیم صهیونیستی حمله هوایی را چند ساعت پس از این اطلاعیه آغاز کرد.

خبر مرتبط
حمله موشکی القسام به مواضع نظامیان اسرائیلی در غزه

اقتصادنیوز: مبارزان قسام دقایقی قبل حمله موشکی به مواضع نظامیان اسرائیلی در اطراف غزه انجام دادند.

کابینه جنگ رژیم صهیونیستی دوشنبه با ادامه عملیات نظامی در رفح موافقت کرد.

این درحالی است که شامگاه دوشنبه جنبش حماس اعلام کرد اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس در تماس تلفنی به محمد بن عبدالرحمان آل ثانی، نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر و عباس کامل، رئیس اطلاعات عمومی مصر اطلاع داده با پیشنهاد آنها در مورد توافق آتش‌بس در غزه موافق است.

حملات به رفح در حالی است که این شهر آخرین پناهگاه آوارگان در نوار آسیب دیده غزه از آغاز عملیات زمینی نیروهای اشغالگر در ۲۷ اکتبر گذشته است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی