دور دنیا؛

جواب مثبت قیمت‌ها به کاهش در بازار ارز/ سقوط قیمت لیر ترکیه و درهم امارات

کدخبر: ۶۳۳۵۲۳
اقتصادنیوز: معاملات امروز بازار ارز تهران در حالی پیگیری شد که قیمت ها شیب نزولی را تجربه کردند. همچنین قیمت ریال عمان بیشترین میزان کاهش را داشت و 157,750 تومان معامله شد.
جواب مثبت قیمت‌ها به کاهش در بازار ارز/ سقوط قیمت لیر ترکیه و درهم امارات

به گزارش اقتصادنیوز، ایران و ارمنستان همواره به عنوان دو کشور همسایه در راستای تعمیق روابط فی ما بین در حوزه‌های مختلف از جمله گردشگری تلاش می‌کنند؛ موضوع مهمی که در دیدار امروز معاون وزرای خارجه دو کشور بر آن تاکید شد. واهان کوستانیان، معاون وزیر امور خارجه ارمنستان که در راس هیاتی به منظور برگزاری دور جدید رایزنی‌های سیاسی معاونین وزرای امور خارجه ایران و ارمنستان به تهران سفر کرده است، در این دیدار از حضور شرکت‌های ایرانی در طرح‌های زیرساختی ارمنستان، بر همکاری‌های چندجانبه در چارچوب طرح های حمل و نقلی به ویژه کریدور خلیج فارس-دریای سیاه تاکید کرد.

خبر مرتبط
قیمت دلار و درهم امروز شنبه 19 اسفند 1402/ آخرین قیمت لیر ترکیه امروز +جدول

اقتصادنیوز:دلار مبادله ای، امروز به ۴۳,۰۹۵ (چهل و سه هزار و نود و پنج ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، بدون تغییر ۰ درصدی داشته است.

همکاری هایی که می‌تواند در آینده نزدیک نقش موثری و مهمی را در افزایش میزان گردشگران خارجی برای هر دو کشور فراهم کند. حال که نگاهی بر وضعیت روابط ایران و ارمنستان انداخته ایم، بد نیست بدانیم هر درام؛ واحد پول رسمی این کشور در بازار ارز تهران چقدر قیمت دارد.

قیمت درام ارمنستان امروز شنبه 19 اسفند 1402

درام ارمنستان که این روزها در بازار ارز تهران نوسانات چندان محسوسی را تجربه نکرده است، در پایان معاملات امروز شیب نزولی را در پیش گرفت و با تجربه افت ارزش یک تومانی نسبت به دو روز گذشته؛ 151 تومان ارزش گذاری و معامله شد.

همچنین نرخ برابری هر درام ارمنستان با دلار آمریکا 403.600 است که نسبت به روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

نرخ امروز منات آذربایجان در بازار

در جمهوری آذربایجان؛ همسایه مشترک دو کشور ایران و ارمنستان، منات؛ واحد پول رسمی این کشور هم به مانند هر درام روند کاهشی را دنبال کرده است و ریزش قیمت 280 تومانی را به ثبت رساند تا 35600 تومان معامله شود.

قیمت امروز لیر ترکیه در بازار

لیر ترکیه در بازار ارز تهران امروز بر مدار افت حرکت کرده است و در مقایسه با آنچه دو روز گذشته قیمت خورد؛ ریزش 30 تومانی را تجربه کرد. هر لیر ترکیه در پایان معاملات ارزی امروز در بازار 1905 تومان ارزش گذاری شد.

قیمت لیر و دلار

آخرین قیمت دینار عراق

معاملات امروز بازار ارز تهران در حالی پیگیری شد و به پایان رسید که ارزش هر دینار عراق در مقایسه با دو روز گذشته تغییری نداشت و با ثباتی که داشت 47 تومان مبادله شد. روندی که در چند هفته گذشته برای دینار بارها تکرار شده است و تجربه جدیدی برای معامله گران محسوب نمی شود.

نرخ امروز درهم امارات

امروز قیمت هر درهم امارات در جریان معاملات بازار ارز عقب نشینی کرده است و نسبت به آنچه در پایان هفته گذشته تجربه کرد؛ 30 تومان کاهش یافت تا هر درهم بازار امروز را با نرخ 16370 تومانی به اتمام رساند.

درهم

آخرین قیمت ریال عمان

ریال عمان؛ رکورددار افزایش قیمت در معاملات هفته گذشته بازار ارز تهران؛ هفته جدید را نزولی را آغاز کرد و 157,750 تومان نرخ گذاری و خرید و فروش شد. نرخی که حکایت از افت قیمت 1240 تومانی هر ریال عمان در بازار تهران دارد.

همچنین نرخ برابری هر ریال عمان در بازار امروز 2.604 است که در مقایسه با روز گذشته بدون تغییر است.

قیمت امروز لاری گرجستان

امروز همچنین هر لاری گرجستان در اتمام معاملات ارزی بازار تهران شیب نزولی را تجربه کرد و با افت قیمت 180 تومانی نسبت به پنجشنبه گذشته؛ 23010 تومان ارزش گذاری و خرید و فروش شد.

بازار ارز تهران در حالی اولین روز کاری هفته را سپری کرد که اغلب نرخ ها شیب نزولی را سرلوحه کار خود قرار دادند. امروز ریال عمان بیشترین میزان کاهش را تجربه کرد و درام ارمنستان هم کمترین میزان افت قیمت را به نام خود زد. دینار عراق هم تنها نرخ بدون تغییر بازار بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید