کدخبر: ۲۰۳۰۶۷ لینک کوتاه

ریزش ۴۰ میلیونی قیمت یک شاسی‌بلند در بازار خودرو

تسنیم : فعالان بازار دلیل روند کاهشی قیمت خودروهای وارداتی را بلاتکلیفی این بازار و البته نبود مشتری می‌دانند، زیرا کمتر فردی در این شرایط ریسک کرده و خودروی وارداتی می‌خرد.

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال بازار خرید و فروش خودرو تا حدودی رونق گرفته و هر روز قیمت‌ها روند افزایشی یا کاهش را تجربه می‌کنند. امروز قیمت انواع خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته کاهش قیمت داشته است اما کنار این موضوع قیمت خودروهای وارداتی هم به‌دلیل نبود مشتری بر مدار ارزانی افتاده‌ است، به‌نحوی که قیمت سانتافه امروز با کاهش 8 میلیون تومانی نسبت به روزهای گذشته با قیمت 295 میلیون تومان به‌فروش می‌رسد. البته این خودرو در ابتدای هفته هم شاهد کاهش 32 میلیون تومانی قیمت بود.

بسیاری از فعالان بازار دلیل روند کاهشی قیمت خودروها را بلاتکلیفی این بازار و البته نبود مشتری می‌دانند زیرا کمتر فردی در این شرایط ریسک کرده و خودروی وارداتی می‌خرد.

در حال حاضر دناپلاس ــ 56 میلیون تومان، پژو 207 اتوماتیک ــ 56 میلیون و 300 هزار تومان، پژو 405SLX ــ 34 میلیون و 300 هزار تومان، سمند LX ــ 34 میلیون و 500 هزار تومان، پژو207 دنده‌ای ــ 46 میلیون و 900 هزار تومان به‌فروش می‌رسد.