کدخبر: ۲۶۸۴۴۸ لینک کوتاه

۲ فروشگاه اینترنتی جهت تنظیم بازار گوشت و مرغ آغاز به کار کردند

اقتصادنیوز: از امروز فعالیت ۲ فروشگاه اینترنتی عرضه گوشت تنظیم بازاری بخچال و مسترقصاب در کنار به روز رسان آغاز شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فعالیت فروشگاه اینترنتی  عرضه گوشت تنظیم بازاری  ((یخچال)) با آدرس yakhchaal.com و yakhchal.ir و سایت ((مستر قصاب)) به آدرس mrghasab.com آغاز شده است. قیمت هر سبد ۱۴۰ هزار تومان تا ۱۶۰ هزار تومان است و به هر خانوار یک بار در ماه این بسته تعلق می‌گیرد.

بنابراین گزارش مراجعه کنندگان برای خریداری محصولات تنظیم بازاری از این سایت‌ها باید ابتدا به سایت یاد شده مراجعه و ثبت نام کنند و بعد از احراز هویت آن‌ها می‌توانند سبد  محصولات پروتئینی  شامل سه عدد مرغ و دو قطعه گوشت را دریافت کنند.

وزن مجموع مرغ و گوشتی که در این بسته‌ها قرار دارد به ترتیب ۵ و ۳ کیلو گرم است که دربسته‌های تحت عنوان سبد خانواده جمع آوری کرده و در ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت آینده به مشتریان تحویل می‌شود.

همچنین قیمت هر کیلوگرم گوشت سردست منجمد گوساله ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان است، ران منجمد گوساله ۲۸ هزار تومان و مرغ ۸ هزار و ۹۰۰ تومان است و قیمت هر سبد ۱۴۰ هزار تومان تا ۱۶۰ هزار تومان براساس وزن آن متغییر است. بیشتر سایت ((به روز رسان)) به آدرس beroozresaan.com   فروش اینترنتی گوشت، مرغ و تخم مرغ  تنظیم بازاری را آغاز کرده بود.