کدخبر: ۲۸۱۹۳۴ لینک کوتاه

آخرین وضعیت بارش ها در کشور / آسمان تهران بارانی می شود + جدول

اقتصاد نیوز: امروز بویژه در ساعات بعدازظهر برای برخی نقاط نیمه شرقی و شمال غرب بارش پراکنده همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، براساس آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، طی امروز بویژه در ساعات بعدازظهر برای برخی نقاط نیمه شرقی کشور، شمال غرب، غرب و دامنه‌های البرز افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

روز چهارشنبه علاوه بر نقاط ذکر شده در برخی نقاط جنوب غرب و مرکز کشور شاهد بارش پراکنده خواهیم بود. این شرایط در روز پنج شنبه برای شمال شرق و بخش‌هایی از شرق کشور پیش بینی می‌شود.

از بعدازظهر روز پنج شنبه با ورود سامانه بارشی از غرب، ابتدا در این مناطق و به تدریج روز جمعه در استان‌های واقع در شمال غرب، دامنه‌های البرز غربی و مرکزی، جنوب غرب و برخی نقاط مرکز کشور شاهد بارش باران همراه با رعد و برق خواهیم بود. همچنین از اواخر وقت همین روز و طی روز شنبه با نفوذ جریان خنک شمالی بر روی سواحل دریای خزر، برای استان‌های واقع در این مناطق بارش باران گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی می‌شود.

امروز برای جنوب غرب و جنوب کشور، جنوب سمنان، نیمه شرقی اصفهان و بخش‌هایی از یزد و روز چهارشنبه برای جنوب سمنان، قم، نیمه شمالی اصفهان، جنوب تهران، همدان، بوشهر و جنوب فارس وزش باد شدید همراه با وقوع گرد وخاک پیش بینی می‌شود.

3 (1)

1 (1)

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند