کدخبر: ۲۸۶۶۱۶ لینک کوتاه

کشف ۸۰۰ میلیون لوازم خانگی قاچاق در ملارد

فرماندهی انتظامی غرب استان تهران ازکشف لوازم خانگی و دستگاه لیفتراک قاچاق در شهرستان ملارد خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محسن خانچرلی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اظهار داشت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر دپو لوازم خانگی در شهرستان ملارد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی انبار دپو لوازم خانگی شده و پس از هماهنگی قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه وارد محل شده و به بررسی آنجا پرداختند.

فرماندهی انتظامی ویژه غرب تهران بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی در بازرسی از انبار موفق به کشف 10 دستگاه یخچال ساید خارجی، 40 عدد توالت فرنگی، 77 دستگاه فن کوئل، 10 دستگاه کباب پز، 27 دستگاه قطعات آسانسور، 35 عدد روشویی و 4 دستگاه لیفتراک خارجی فاقد هرگونه مدارک، شدند.

سردار خانچرلی با اشاره به اینکه ارزش این کالاها توسط کارشناسان 8 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این راستا 2 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان گفت: قاچاق کالا یکی از مهمترین عوامل ایجاد مشکلات اقتصادی و افزایش مشاغل کاذب در جامعه محسوب می شود که بایستی با آگاهی بخشی به مردم و مبارزه هدفمند با این پدیده قبیح اجتماعی قدم های مفید و موثر در جهت کاهش اثرات منفی آن در جامعه و حمایت از تولید کنندگان داخلی برداریم.
 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند