نماینده ولی فقیه در فارس:

اقتصاد مقاومتی در جهان نمونه‌ای ندارد

کدخبر: 305940
نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: نمونه ای از اقتصاد مقاومتی در جهان وجود نداشته است و اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری تبیین کرده اند قطعا مثمر ثمر است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله لطف الله دژکام پنج شنبه در شورای اداری استان فارس در حضور وزیر کشور بیان کرد: بخش اقتصاد همانگونه که رهبری فرموده اند دانش بنیان است و نیاز است در این بخش نسبت به افزایش آگاهی اقدام کنیم.

وی متذکر شد: مدل اقتصادی همچون اقتصاد مقاومتی در جهان نداشته ایم که بخواهیم از آنان بهره برداری کنیم از این رو باید به این موضوع واقف باشیم که باید اقتصاد مقاومتی زمان بر خواهد بود تا شاهد به ثمر رسیدن آن باشیم.

امام جمعه شیراز در خصوص گسترش عدالت در جامعه تاکید کرد: عدالت باید در جامعه بیش از پیش باشد البته اکنون این عدالت وجود دارد اما نمود ندارد

او افزود: در تولید باید نگاه عدالت محور وجود داشته باشد و توزیع باید به گونه ای باشد که عدالت در آن لحاظ شود و نمی‌توانیم بگوییم سرمایه و مدیریت نقشی در عدالت ندارد

نماینده ولی فقیه در فارس تصریح کرد: میزان سهم هر دو بخش سرمایه و مدیریت بررسی شود البته این میزان هنوز در جامعه مورد ارزیابی قرار نگرفته است.

وی در پایان اظهار کرد: این موضوع که دلالی در جامعه اقتصادی ارزش یافته است به علت آن است که سهم آن در اقتصاد تعیین نشده است برای از بین رفتن این مهم باید سهم هریک از اعضای بخش اقتصادی مشخص شود.

تیتر یک
  • تکاپوی جمهوری‌خواهان برای سرقت انتخابات‌های آتی؛

    اقتصادنیوز- جمهوری‌خواهانی که در راستای اعمال محدودیت بر روند اخذ رأی، لوایحی را در مجالس قانون‌گذاری ایالتی پیش…

از دست ندهید
بلیط هواپیما