کدخبر: ۳۱۸۲۸۳ لینک کوتاه

ایران و آذربایجان شهرک صنعتی مشترک می‌سازند

استاندار اردبیل گفت: طی نشستی با مقامات کشور جمهوری آذربایجان احداث شهرک صنعتی مشترک و مرزی ایران و کشور جمهوری آذربایجان در شهرستان پارس‌آباد مغان نهایی شد.

به گزارش اقتصادنیوز، اکبر بهنامجو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: طی نشستی با مقامات کشور جمهوری آذربایجان احداث شهرک صنعتی مشترک و مرزی ایران و کشور جمهوری آذربایجان در شهرستان پارس‌آباد مغان نهایی شد.

وی با اشاره به نشست‌ها و جلسات برگزار شده در کشور جمهوری آذربایجان با حضور هیات ایرانی، افزود: در این دیدار‌ها و نشست‌ها درخصوص همکاری‌های ریلی، صنعتی و نهایی کردن احداث شهرک صنعتی مرزی و مشترک بین دو کشور رایزنی کردیم.

بهنامجو با تاکید بر آغاز عملیات اجرایی شهرک صنعتی مشترک بین ایران و کشور جمهوری آذربایجان در کمترین زمان، تصریح کرد: عملیات اجرایی شهرک صنعتی مشترک و مرزی بین دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان در کمترین زمان ممکن آغاز می‌شود و از طرف دو کشور نیز کارگروه ویژه‌ای برای پیگیری موردی طرح احداث شهرک صنعتی مشترک مشخص شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: همچنین بزرگترین گلخانه کشور در استان اردبیل در حال احداث است، این ظرفیت‌ها باید بازار هدف خود را داشته باشد که طریق همکاری با کشور آذربایجان به این بازار دسترسی پیدا می‌کنیم.
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند