کدخبر: ۳۲۲۸۵۵ لینک کوتاه

بر اساس اظهارات سخنگوی کمیسیون تلفیق اعلام شد

همه یارانه‌بگیران یارانه معیشتی دریافت می‌کنند/ یارانه به حدود ۷۵هزار تومان می‌رسد؟

اقتصادنیوز: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: با نظر اعضای این کمیسیون، یارانه معیشت بنزین در سال آینده به همه یارانه بگیران به طور مساوی تعلق می‌گیرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا هادی قوامی در تشریح نشست امروز یکشنبه کمیسیون تلفیق با اشاره به بررسی تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۹۹ در جلسه کمیسیون تلفیق بودجه این خبر را اعلام کرد.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با تصویب کمیسیون تلفیق مجلس، یارانه معیشت بنزین در سال آینده به همه یارانه بگیران به طور مساوی تعلق می‌گیرد و به افراد تحت پوشش کمیته و بهزیستی ۲۰ درصد بیشتر تعلق خواهد گرفت.
با اصلاح قیمت بنزین در آبان ماه دولت تصمیم گرفت منابع حاصل از آن را به شکل نقدی و با عنوان «طرح حمایت معیشتی دولت» توزیع کند.

بر اساس این طرح برای خانواده یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانواده دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانواده سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانواده ۴ نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانواده پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز با توجه به اعتبارات در نظر گرفته شده به نظر می‌رسد که یارانه هر ایرانی در سال آینده به رقم 75هزار وپانصدتومان خواهد رسید.

 

این مطلب برایم مفید است
952 نفر این پست را پسندیده اند