کدخبر: ۳۲۹۶۲۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

احتکار ۴۰هزار لیتر الکل در یک شرکت در استان مرکزی

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: بیش از ۴۰هزار لیتر الکل احتکار شده و داروهای تاریخ گذشته از یک شرکت صنعتی در زرندیه کشف و در این رابطه مدیرعامل شرکت دستگیر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری مهر، سردار حسن مفخمی شهرستانی در تشریح این خبر اظهار داشت: با تداوم طرح‌های عملیاتی و نظارتی پلیس در برخورد با محتکران اقلام و تجهیزات پزشکی، مأموران انتظامی شهرستان زرندیه در انجام تحقیقاتی از احتکار مقادیری اقلام دارویی در یک شرکت صنعتی مطلع شدند.

وی افزود: با تکمیل تحقیقات پلیس این شرکت صنعتی شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی و دعوت از کارشناسان صنعت و معدن و تجارت و کارشناسان بهداشت مورد بازرسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: در بازرسی از این شرکت 40 هزار و 80 لیتر الکل و مقادیر زیادی داروی تاریخ مصرف گذشته کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: در بررسی‌های اولیه انجام شده از سوی کارشناسان حاضر در محل، ارزش ریالی کالای کشف شده در این عملیات در حدود 4 میلیارد و 632 میلیون ریال برآورد شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در این عملیات مدیر عامل شرکت مربوطه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند