برگزاری مراسم معارفه رییس جدید پژوهشکده پولی و بانکی

کدخبر: 334633
اقتصادنیوز: مراسم معارفه شاپور محمدی؛ رییس پژوهشکده پولی بانکی برگزار شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی پژوهشکده پولی وبانکی، مراسم معارفه شاپور محمدی رییس جدید پژوهشکده پولی و بانکی با حضور اکبر کمیجانی قائم مقام بانک مرکزی، ابوالفضل نجارزاده، معاون اداری و مالی بانک مرکزی، هومن رضا مدنی شاهرودی مدیرکل حوزه هیئت عامل بانک مرکزی و مدیران پژوهشکده پولی و بانکی برگزار شد.

دراین مراسم، اکبر کمیجانی، اظهار داشت: رییس کل بانک مرکزی پس از بررسی به این جمع بندی رسیدند که دکتر شاپور محمدی سکان هدایت پژوهشکده پولی و بانکی را به عهده گیرد.

وی  با اشاره به سوابق اکادمیک و اجرایی دکتر محمدی، تصریح کرد: که ایشان از فرهیختگان دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران هستند و طی سال های گذشته مسئولیت های متعددی از جمله ریاست سازمان بورس، معاون اقتصادی وزارت امور اقتصاد و دارایی و ...  را به عهده داشتند و این مساله به این معنا است که با مبانی نظری اقتصاد و مدیریت به ویژه مدیریت مالی و تلفیق آن با تجربیات متعدد آشنایی دارد.

کمیجانی با تاکید بر سطح علمی بالای پژوهشگران و اعضای هیات علمی و مدیران گروه های مختلف در پژوهشکده پولی و بانکی، گفت: امید دارم با حضور  رییس جدید، شاهد شکوفایی بیش از پیش فعالیت های پژوهشی باشیم.

در ادامه ابوالفضل نجارزاده، معاون اداری و مالی بانک مرکزی نیز اظهار داشت: دکتر محمدی سابقه کاری و رزومه شخصی خوبی دارند و جز معدود اقتصاددان هایی است که هم زمان با جایگاه علمی در حوزه اجرائی کشور نیز فعالیت دارند و فردی خوشنام است.

وی ادامه داد: با این انتخاب رییس کل بانک مرکزی، همکاران در پژوهشکده باید به آینده امیدوار باشند و آرزوی توفیق روزافزون برای دکتر محمدی دارم.

شاپور محمدی رییس پژوهشکده پولی و بانکی با تاکید بر مبارک بودن همزمانی آغاز ماه مبارک رمضان و اولین روز کاری در پژوهشکده گفت: از اعتماد رییس کل بانک مرکزی به بنده تشکر میکنم و بی شک خوشنامی پژوهشکده مرهون زحمات همکاران درمجموعه است.

محمدی، تدوین برنامه ۵ ساله  و چشم انداز پژوهشکده را  از برنامه ها خود اعلام کردو گفت:  برای تدوین این برنامه  هماهنگی های مناسبی با بانک مرکزی انجام خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما