کدخبر: ۱۵۹۱۴۲ لینک کوتاه

بارندگی در نقاط مختلف کشورتا دوشنبه ادامه دارد

سازمان هواشناسی کشور در اخطاریه‌ای هشدار داد طی سه روز آینده بارندگی در نقاطی از کشور منجر به سیلابی شدن رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سازمان هواشناسی کشور در اخطاریه‌ای اعلام کرد امروز شنبه بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان ، شرق هرمزگان، جنوب کرمان و اختلال در تردد جاده های کوهستانی به دلیل بارش برف در ارتفاعات البرز مرکزی و غربی رخ خواهد داد.

فردا یکشنبه شاهد بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس، بوشهر، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان، شرق مازندران، کهگیلویه و بویر احمد خواهیم بود و به دلیل بارش برف در شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، کهگیلویه و بویر احمد و شمال فارس در تردد جاده های کوهستانی اختلال ایجاد خواهد شد.

همچنین روز دوشنبه بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها در سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب کرمان ادامه خواهد داشت از این رو توصیه می شود جهت جلوگیری از خسارات احتمالی تمهیدات لازم به کار گرفته شود.