کدخبر: ۱۹۱۵۸۰ لینک کوتاه

مردی که با موشک آماتوری و دست ساز می خواهد به فضا برود! +عکس

در روزهای آینده، مردی با موشک آماتوری خود اقدام به سفر به فضا خواهد کرد تا زمین را با چشمان خود ببیند!

نظریه‌ پردازان توطئه، در تازه‌ترین ادعای خود به طرز چشم‌گیری بر تخت بودن زمین تاکید دارند. به تازگی یک مرد کهن‌سال از ایالت کالیفرنیا، تصمیم گرفته با موشک آماتوری و دست‌ساز خود، به ارتفاع 1.6 کیلومتری زمین رفته و از شکل این سیاره عکس‌برداری کند! این موشک آماتوری که با استفاده از ضایعات فلزات مختلف ساخته شده، با شیوه‌ای پیش پا افتاده مهندسی شده و خطرات بسیاری در انتظار سلامتی این مرد خواهد بود!

این مرد که مایک هیوز (Mike Hughes) نام دارد، قرار است که با موشک دست‌ساز خود سرعتی 805 کیلومتر بر ساعت را در فضا تجربه کند. هیوز می‌گوید که سفر با این موشک آماتوری، برایش هیچ خطری نخواهد داشت و این سفر، اولین برنامه فضایی او با محوریت اثبات تخت بودن زمین است.

هدف اصلی نهایی این مرد 61 ساله، پرتابی است که او را در ارتفاعی بسیار بالا نسبت به زمین قرار دهد تا بتواند با عکس‌برداری از زمین، ساختار تخت آن را به اثبات برساند. او امیدوار است که ماموریتش، پایانی قطعی بر توهم کروی بودن زمین باشد!

نظریه پردازان توطئه، معتقدند که آژانس فضایی ناسا، توسط گروهی از فراماسون‌های کروی‌گرا اداره شده و راکت‌های فضایی ایلان ماسک (Elon Musk) نیز با محوریت همین دروغ بزرگ ساخته و راه‌اندازی می‌شوند.

مایک هیوز وعده داده که در آینده‌ای بسیار نزدیک، این دروغ بزرگ برای همیشه افشا خواهد شد! وی قصد دارد همزمان با فرا رسیدن روز شنبه 25 نوامبر (4 آذر)، هماره با موشک بخار و آماتوری خود به فضا رفته و تخت بودن زمین را با چشمان خودش مشاهده کند! این موشک دست‌ساز، از یک خانه سیار اصلاح شده پرتاب خواهد شد.

سفر به فضا

مسئله نگران‌کننده درباره این ماموریت، خطراتی است که این مرد را تهدید می‌کند. به عنوان مثال، موشک آماتوری او شاید حتی جانش را هم به خطر بیندازد. البته مهارت‌های هیوز در زمینه علوم مهندسی، چندان هم پیش پا افتاده نیست؛ چرا که او یک بار در سال 2002، موفق شده رکورد بیشترین پرش با خودروی لیموزین را به نام خود ثبت کند. او فعالیت جدی خود را برای ساخت راکت‌های فضایی، چند سال قبل آغاز کرد و برنامه‌هاش، هربار نتایج متفاوتی را در پی داشت.

ساختار این موشک آماتوری نیز بسیار ساده است و نیروی پیشرانش آن به کمک بخار آب تامین می‌شود. مسئله چندان پیچیده‌ای نیست! هیوز سوار بر راکت دست‌ساز خود می‌شود و با روشن کردن یک کبریت، ماجراجویی خود را شروع می‌کند!

او اولین موشک‌ سرنشین دار خود را در سال 2014 ساخت و به کمک آن، 400 متر بر فراز زمین پرواز کرد. شواهد موجود در ویدیوی مربوط به این ماجرا در یوتیوب، نشان می‌دهد که این پرواز پایان چندان خوشی را برای هیوز در پی نداشته است. او در پایان، به زمین برخورد کرد و بدنش آسیب‌های جدی برداشت؛ به گونه‌ای که تا 2 هفته به کمک واکر راه می‌رفت! ماموریت فضایی روز شنبه، قرار است که این مرد را به ارتفاعی 4 برابر نسبت به قبل برساند و بالطبع، ریسک بسیار بیشتری را نیز خواهد داشت!

مایک هیوز، از جمله افرادی است که سابقه چندانی در ادعای نظریه زمین تخت ندارد! او چند ماه قبل به جامعه زمین تخت گرایان پیوسته و اکنون سعی دارد برای اثبات تخت بودن زمین جان خود را هم به خطر بیندازد!

این برنامه در ابتدا برای اوایل سال 2016 و به کمک یک کمپین کیک‌ استار (Kickstarter) با عنوان «از گاراژ تا فضا» (From Garage to Outer Space) برنامه‌ریزی شده بود. در این کمپین، هیچ خبری از ادعای مربوط به فضانوردان ایلومیناتی درج نشده بود. ولی اکنون که سرانجام به پرتاب این موشک آمتوری نزدیک شده‌ایم، مایک هیوز هدف اصلی خود را در هم شکستن عقاید فراماسون‌ها قرار داده است. هیوز در این باره گفت:«من و جامعه زمین تخت گرایان با اجرای این ماموریت، پایانی برای میلیاردهای ناسا به ارمغان خواهیم آورد! آن‌ها هنوز هم موفق نشده‌اند یک انسان را به فضا برسانند. با وجود اینکه در آمریکا، بیش از 20 آژانس فضایی مختلف وجود دارد، من اولین فردی هستم که سوار بر یک موشک فضایی شده و با آن به اثبات تخت بودن زمین خواهم پرداخت!»

کمپین 150 هزار دلاری این ماموریت، تاکنون به رقم 310 دلار دست یافته که تاکنون مبلغ بسیار ناچیزی از آن به شمار می‌رود. این مرد در سال گذشته، بر سر حقوق و درآمد ناچیز خود از شغل رانندگی به شرکت مربوطه شکایت کرد و از آنجا بیرون آمد. یک سال بعد، او به جامعه زمین تخت گرایان پیوست و این مسئله را نیز به صورت عمومی اعلام کرد.

این مرد در همین مدت زمان بسیار کوتاه، توجه زمین تخت گرایان را به خود جلب کرد و سرانجام قرار است که این ماموریت خطرناک با حمایت جامعه زمین تخت به اجرا درآید. نظریه پردازان توطئه بر این باورند که فضانوردان ناسا، صرفا گروهی از بازیگران سینمایی هستند که با شبیه‌سازی شرایط حاکم بر فضا، در جلوی دوربین به نقش‌آفرینی می‌پردازند. مایک هیوز در این باره گفت:

جان گلن (John Glenn) و نیل آرمسترانگ (Neil Armstrong) نقش پر رنگی در این فریب بزرگ داشته‌اند. هردوی این فضانوردان از فرقه فراماسون‌ها هستند. اگر شما بتوانید این واقعیت را بپذیرید، چشمان‌تان بر واقعیت گشوده خواهد شد.

بخش مهمی از آخرین صحبت‌های هیوز، بر مسائل ضد-مسیح و ایلومیناتی خلاصه شد و باید دید که آیا در نهایت این مرد 61 ساله می‌تواند ادعای تخت بودن زمین را به اثبات برساند یا خیر. با اینکه هنوز هیچ فرض کاملا درستی از ساختار تخت بودن زمین وجود ندارد، ولی با این حال زمین تخت گرایان با رد ادعای کروی بودن زمین، آن را به مانند یک دیسک کاملا تخت توصیف می‌کنند که بخش عمده آن از اقیانوس‌های پهناور تشکیل شده است.

البته هنوز مشخص نیست که لبه زمین (در پشت یخ‌های قطب جنوب) چه چیزی وجود دارد، ولی زمین تخت گرایان امیدوارند که در آینده‌ای نزدیک بتوان از این واقعیت ناشناخته نیز پرده‌برداری کرد.

در روزهای آینده، این مرد کالیفرنیایی همراه با موشک آماتوری و قرمز رنگ خود به فضا پرتاب خواهد شد. مایک هیوز در ساخت این موشک آماتوری، از تعداد دیگری از زمین تخت گرایان نیز کمک گرفت تا سرانجام بتوان در روزهای آینده شاهد پرتاب اولین موشک اکتشافی برای اثبات تخت بودن زمین بود.

به هر ترتیب، قرار است که این مرد 61 ساله جان خود را برای ادعای تخت بودن زمین به خطر بیندازد. وی در همان دقایق اولیه به سرعتی برابر با 805 کیلومتر بر ساعت رسیده و از فضا، زمین را با چشمان خودش مشاهده خواهد کرد. در صورت موفقیت آمیز بودن این برنامه فضایی جاه‌طلبانه، هیوز وعده داده که در سال آینده، سفر خطرناک دیگری را نیز اجرا کند و در طی آن، بر فراز دیسک زمین قرار گیرد.