کدخبر: ۱۹۲۶۱۵ لینک کوتاه

ماجرای کشف جسد غرق خون زن جوان در پارک هاشمی

باشگاه خبرنگاران جوان: سرپرست دادسرای جنایی استان تهران جزییات ماجرای کشف جسد زن جوان در پارک هاشمی را تشریح کرد.

ساعت 17:50 نهم آذر ماه جاری مأموران کلانتری 119 مهرآباد در تماس با بازپرس کشیک قتل اعلام کردند جسد غرق در خون زن جوانی در خیابان آزادی، خیابان هاشمی، پارک هاشمی کشف شده است که دقایقی بعد سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم حاضر شدند.

با حضور تیم جنایی در محل کشف جسد مشخص شد مأموران انتظامی یک مرد جوان را نیز در رابطه با این پرونده بازداشت کرده‌اند که این مرد سی ساله در اظهاراتش به بازپرس گفت: من، به زنی که جسدش داخل پارک کشف شده تذکر دادم، زیرا وی در حال کشیدن ماده مخدر شیشه بود و من به او گفتم در پارک شیشه نکشد چون زن و بچه مردم در این پارک تردد می‌کنند و با وی بحثم شد اما در نهایت محل را ترک کردم.

وی افزود: هنوز چند قدم از محل دور نشده بودم که دیدم این زن روی زمین افتاده و سر و صورتش پر از خون است، من نیز بسیار ترسیدم و فرار کردم.

مأموران در محل کشف جسد یک چاقو را نیز کشف کردند که این مرد با قبول اینکه چاقو متعلق به وی بوده، به مأموران گفت: چاقو متعلق به من بود اما من هیچ ضربه‌ای به متوفی نزدم و از ترسم چاقو را داخل پارک پرتاب کردم.

در بررسی از جسد کشف شده آثار ضربات چاقو روی بدن متوفی کشف نشد.

سرانجام با دستور سجاد منافی‌آذر؛ این مرد بازداشت شد و برای تحقیقات در اختیار مأموران قرار گرفت همچنین با توجه به اینکه جسد کشف شده مجهول‌‌الهویه بود، برای بررسی علت دقیق مرگ و شناسایی هویت به پزشکی قانونی منتقل شد.

قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص جسد کشف شده زن جوان در پارک هاشمی اظهار کرد: جمعه شب، جسد زن جوانی در پارک هاشمی که دارای علائم هویتی بود کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی گفت: در این ارتباط یک متهم دستگیر شده است که اظهار می کند این زن از ارتفاع سقوط کرده است.

شهریاری افزود: هنوز هویت این زن مشخص نشده است.