کدخبر: ۲۱۳۵۷۱ لینک کوتاه

نقوی حسینی مطرح کرد:

سند ۲۰۳۰ چراغ خاموش پیش می‌روند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دشمن در حوزه اقتصادی کشور دست گذاشته و برای آن برنامه‌ریزی دارد و تصور آن‌ها این است اگر حوزه اقتصادی تحت محاصره قرار بگیرد مردم به خیابان‌ها می‌ریزند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ حسین نقوی حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی در مجمع عمومی جمعیت اسلامی معلمان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز درباره موضوعات مهم کشور اظهار نظر کرد. وی گفت: در حوزه مدیریت دولتی، نظام باید از باتقواترین مدیران برخوردار باشد چون شرایط حساس است. ما در ارکان نظام  که به جمهوریت ارتباط دارد مشکلی نداریم، اما در حوزه مدیریت اجرایی جامعه مشکل‌داریم و سازمان‌دهی خوب نیست. 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: پیشنهاد اروپاییان حول سه محور نفوذ در حوزه منطقه‌ای ایران، حقوق بشر و حوزه موشکی بوده است از این رو به آنها هیچ اطمینانی نیست.

نقوی حسینی همچنین با اشاره به بازنشستگی فرهنگیان در دو مرحله آتی و عدم اجرای سند تحول بنیادین که فقط 10 درصد اجرایی می‌شود و اجرای سند 2030 خاطرنشان کرد:‌ این سند به‌صورت چراغ خاموش در حال اجراست و ما در آموزش‌وپرورش نیز شرایط خوبی نداریم. 

وی بابیان اینکه می‌توانیم به دولت کمک کنیم و جمهوری یعنی همین‌که وحدت داشته باشیم، افزود:‌ محور  سوم سخنان بنده در خصوص حوزه روابط بین‌الملل و مسائلی است که اتفاق افتاده است؛ ما معتقدیم در حال حاضر زمان عقده‌گشایی و درگیری و مخالفت خوانی نیست بلکه الآن وقت انسجام و وحدت ملی و ایجاد موج ضدآمریکایی است. 

نقوی حسینی همچنین در خصوص نقض برجام بابیان اینکه ایران یکپارچه با وحدت در مقابل ستمکاران و قدرت‌مداران یعنی آمریکا ایستادگی کرده است،‌ گفت: پیشنهاد اروپاییان حول سه محور نفوذ در حوزه منطقه‌ای ایران، حقوق بشر و حوزه موشکی بوده است ازاین‌رو به آن‌ها هیچ اطمینانی نیست.