کدخبر: ۲۱۸۵۲۶ لینک کوتاه

جست‌وجوها برای پیدا کردن کودک گمشده در منوجان ادامه دارد

اقتصاد نیوز: مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان از ورود تیم‌های آفرود شهرستان بم به منطقه برای ادامه جست‌وجوها همراه با تیم‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رضا فلاح با اشاره به ادامه عملیات جست‌وجو برای پیدا کردن امیرحسین ۸ ساله، گفت: در حال حاضر ۱۱ تیم امدادی هلال‌احمر متشکل از تیم‌های امداد و نجات کوهستان، آنست، واکنش سریع  و همچنین نیروهای محلی کوهستان در منطقه حضور دارند و جست‌وجوی روستا به روستا ادامه دارد.

وی با بیان اینکه "صبح امروز با حضور فرماندار و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جلسه‌ای برگزار شد تا روند جست‌وجوها تشریح شود"، ادامه داد: صبح روز شنبه هم جلسه شورای تامین تشکیل می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر تاکید کرد: از صبح امروز روند جست‌وجوهای تیم‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر به صورت تلفنی به سرپرست استانداری، معاون عمرانی استانداری، مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان و همچنین مدیرکل امنیتی استان اعلام شده است.

وی به ورود تیم‌های آفرود شهرستان بم به منطقه مفقود شدن کودک ۸ ساله منوجانی اشاره کرد و افزود: تیم آفرود از شرق استان وارد منطقه می‌شود و جست‌وجوی وجب به وجب توسط این تیم‌ها انجام می‌شود.

 تیم‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر استان کرمان از ۷ خردادماه تاکنون طی سه عملیات مجرا نسبت به جست‌وجوی کودک در سراسر منطقه به صورت زمینی و هوایی اقدام کرده است.